Naujienos

 • biocera gertuve

  Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui.

  Skaityti daugiau
 • vandens filtrai evolution

  Naujas eVOLUTION suteiks dar daugiau kokybės kasdieniame gyvenime. Be abejonės, žvilgantys ir minkšti plaukai, šviesesnė ir skaistesnė oda. Švelnus drabužių audinys ir ryškios, neblunkančios spalvos. Nepriekaištingai švytintys indai ir taurės. Nukalkintas minkštintas vanduo palengvina ir pagreitina namų priežiūrą. Taip pat minkštas vanduo tausoja buities prietaisus – apsaugo, palengvina ir prailgina jų tarnavimo laiką.

  Skaityti daugiau
 • vanduo jautriai odai

  Daugelį metų dalinamės įkvepiančiomis istorijomis, ką pajunta mūsų klientai, nusprendę minkštinti vandenį. Iki šiol, kalbėdami apie kalkėto vandens žalą odai, galėjome remtis teorija, nuosava praktika ir asmeniniais potyriais. Ir štai, pagaliau turime rimtą mokslinę studiją, parengtą dermatologijos srities specialistų!

  Skaityti daugiau
 • naujiena

  EcoWater pristato naujieną – EcoWater Hydrolink Plus®! Tai visiškai naujas žingsnis vandens filtrų segmente, atveriantis paprastam vartotojui dar daugiau galimybių ir papildomų naudų. Nuo šiol su EcoWater vandens filtru galite nevaržomai bendrauti savo išmaniųjų įrenginių dėka. Planšetė, mobilus telefonas, stacionarus kompiuteris – tinka bet kuris įrenginys, turintis interneto ryšį, nes bendrauti su įrenginiu galite iš bet kurios pasaulio vietos.

  Skaityti daugiau
 • 1 2