Geriamo vandens ruošimas

Geriamo vandens sistema yra tikslinės paskirties – ji montuojama dažniausiai virtuvėje, ten, kur ir naudojame geriamą vandenį. Viešos diskusijos apie tai ką, kiek ir kaip reiktų filtruoti, lemia itin platų geriamų sistemų asortimentą. Seniai buityje nebenaudojamus distiliavimo aparatus keičia klasikinės Reverse Osmosis sistemos su membrana, kartais jos papildomai sustiprintos UV lempa. Pastarosioms ant kulnų jau lipa naujos kartos technologijos, toleruojančios mažesnį šalinamų teršalų spektrą, tačiau atsisakančios membranos. Kiekvienas būdas turi savų privalumų ir stiprių pliusų, tad rinktis yra iš ko.

Geriamojo vandens filtras gali būti montuojamas tiek vandenį prieš tai apdorojus kitais filtrais, tiek ir žaliam, filtrais neapdorotam vandeniui. Be abejo, pastaruoju atveju įspėjimų ir sąlygų bus daugiau, skirsis aptarnavimo kaštai ir dažnis. Todėl abiem atvejais reikia atidžiai išstudijuoti įrenginio reikalavimus, ir jų laikytis.

11
Aquapro RO sistemos AP

aquaopr

Aquapro RO sistemos AP

Patikimos ir populiariausios klasikinės geriamojo vandens sistemos su Reverse Osmosis technologija. Sistemą sudaro trys komponentai – filtravimo įrenginys, filtruoto vandens talpa ir atskiras čiaupas geriamam vandeniui. Yra keletas sistemos komplektavimo variantų, jie pritaikyti darbui su skirtinga tiekiamo vandens kokybe bei įvairiu tyro vandens poreikiu. Sistemos lengvai integruojamos į virtuvės baldus. Privalumai: palyginti nedidelė investicija, itin kokybiškas produktas – geriamasis vanduo, itin patraukli produkto savikaina.
Skaityti daugiau
Coway CHP

coway4

Coway CHP

Coway CHP – atvėsintas, kambario temperatūros ir karštas vanduo Unikalus filtras su membranine RO technologija tiekia net trijų skirtingų temperatūrų geriamąjį vandenį: atvėsintą, kambario temperatūros ir karštą! Ant stalviršio statomas įrenginys turi įmontuotą filtravimo sistemą ir tris vandens talpas. Vandens temperatūros pasirinkimas vienu mygtuko paspaudimu, yra filtrų keitimo indikatorius, taupus elektros energijos vartojimas su naktiniu režimu. Dviguba vandens talpyklų apsauga ir mikrobiologinis filtras talpos viduje. Ekrane rodomas momentinis talpų tūrio likutis. Šiuolaikiškas ir patrauklus dizainas. Puikus sprendimas tiek namas, tiek biurui.
Skaityti daugiau
Coway RED ir WhiteP

coway4

Coway RED ir WhiteP

Šiuolaikiškos membraninės Cuontertop vandens gerinimo sistemos montuojamos ne virtuvės balduose, kaip kad klasikinės RO sistemos, o statomos ant stalviršio. Jų nereikia slėpti, priešingai - modernus dizainas puošia virtuvę ir daro ją išskirtine. Vandens talpa integruota viduje, - nėra atskiro bakelio. Ergonomiški čiaupai - ne tik patogu įsipilti tyro vandens, bet ir smagu. Praktiški, lengvai prižiūrimi įrengimai. RED yra mažiausias RO modelis, net 50 proc. taupo erdvę, jam nereikia elektros. Tiesiog nuostabus ir ryškus šeimos narys, su kuriuo pirmuoju pasilabinsite kiekvieną rytą. WHITE – P užtikrins sklidinus indus tyro vandens net ir ten, kur kitas įrenginys pasiduotų. Nepastovus spaudimas, itin prastas vandens šaltinis, nitratų pavojus,- šiam įrenginiui visa tai yra įprastos darbo sąlygos.
Skaityti daugiau
Coway direct flow

coway4

Coway direct flow

Moderni tiesioginės tėkmės Coway sistema su Reverse Osmosis technologija gamina geriamą vandenį realiu laiku – atsukus čiaupą. Nėra bakelio vandeniui, membrana skalaujama automatiškai. Pagrindinį filtravimą atlieka membrana, prieš ją vanduo pereina Neo Sence barjerą – mechaninį filtrą su aktyvia anglimi viename. Po membranos vanduo apdorojamas Inno sence barjeru, užtikrinančiu gerą vandens skonį. Patogus elektroninis valdymas, yra savidiagnostikos indikatorius, primenantis apie elementų keitimą.
Skaityti daugiau
EcoWater EPS 1000

eco_water

EcoWater EPS 1000

Geriamojo vandens filtravimas be RO membranos, be UV spinduliavimo! Ši unikali sistema ruošia EPA reikalavimus atitinkantį vandenį, netaikydama RO ir UV technologijų. Šalina bakterijas, cystas, virusus, lakiuosius organinius junginius, chlorą, gerina filtruoto vandens skonį. Tiesioginis filtravimas – vanduo gaminamas realiu laiku, nereikalingas drenavimas, nėra vandens bakelio. Tai pažangi mikrobiologinio filtravimo sistema, ruošianti geriamąjį vandenį.
Skaityti daugiau
Stacionari vandens kolonėlė Zerica

zerica-150x65

Stacionari vandens kolonėlė Zerica

Su Zerica vartosite tiekiamą vandenį, kurį kolonėlė išfiltruos ir atvėsins. Patvarus ir praktiškas plieno korpusas. Galima pasirinkti vieną arba abu naudojimo būdus - įprastą čiaupą ir/arba fontano čiaupą. Ekonomiška alternatyva perkamam geriamam vandeniui biuruose, gamybos patalpose, viešose erdvėse. Didelis darbo našumas, minimalios eksploatacinės sąnaudos. Automatinė vandens temperatūros kontrolė, momentinis vandens vėsinimas. Naudojant šilumos kaitos technologiją, vandenį atvėsina itin greitai, nereikia vėsaus vandens talpos.
Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"