Filtrų montavimas

Bet kurį pas mus įsigytą buitinį vandens filtrą galite sumontuoti savarankiškai. Tam mes pateikiame aiškias ir suprantamas gamintojo instrukcijas. Standartinį automatinio filtro montažą sudaro įėjimo/ išėjimo jungčių, kanalizacijos stovo/ angos, ir elektros transformatoriaus jungimas. Sudėtingesnis yra geriamojo vandens sistemos, minkštinimo filtro su atskira druskos talpa, nugeležinimo sistemos ir/arba keleto automatinių filtrų sistemos montažas.

Jei užsakote įrangos montavimą, atvykdami į objektą įrangą ir montavimo medžiagas pristatome nemokamai. Naudojame tik sertifikuotas montavimo detales, turime visą kokybiškam montažui atlikti būtiną įrangą bei darbo saugos priemones. Darbo vietą visada paliekame tvarkingą.

Filtrus montuoja profesionalūs Pribus technikai, išmanantys vandentiekio specifiką. Esame atestuoti įrangos gamintojų, ir savo parašu patvirtiname tinkamą įrangos sumontavimo faktą. Todėl geriau nei kas kitas žinome kaip suprogramuoti įrenginį. Ir ką patarti dėl priežiūros - apmokome kaip naudoti filtrą, keisti nustatymus, pateikiame detalią naudojimosi instrukciją.

Nugeležinimo filtrai >> Nugeležinimo filtrų priežiūra >>
montavimas

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"