Garantinis aptarnavimas

Tiekiame profesionalias ir kokybiškas vandens filtrų garantinio aptarnavimo paslaugas. Gedimus, atitinkančius garantines sąlygas, šaliname nemokamai*.

Prekiaujame originaliomis filtrų dalimis. Dažniausiai naudojamas atsargines detales turime sandėlyje. Jei reikalinga, detales iš gamintojo sandėlio parsisiunčiame skubos tvarka.

Pribus yra vienintelis sertifikuotas EcoWater atstovas Lietuvoje, turintis autorizuotą ir sutartimi su EcoWater Systems, Inc. patvirtintą teisę prekiauti, montuoti ir aptarnauti EcoWater įrenginius, įskaitant vandens filtrus buičiai EcoWater, A-Star, Norht Star, TapWorks bei įrengimus pramonei EcoWater 5000 Series, RODH, Epuro. Pribus yra įgaliotas montuoti, aptarnauti bei užtikrinti garantinius Gamintojo įsipareigojimus Viessmann vandens filtrams Aquahome, Aquaset ir Aquamix.

18
Autorizuoto atstovo ir/arba atstovo teisėmis aptarnaujame ir teikiame garantines paslaugas mūsų partnerių gaminamai įrangai Aquapro Industrial, Herco, CWT, Airwatec, Zerica, Clack, Canature.

*Remdamiesi raštišku Lietuvos vartotojų teisių tarnybos išaiškinimu, taip pat autorizuoto atstovavimo sutartimis, nemokamą garantinį aptarnavimą, atitinkantį Gamintojo garantijos sąlygas, teikiame tik Pribus ir Pribus partnerių klientams. Iškilus abejonėms prašome pateikti originalius pirkimo dokumentus. Nepatvirtinus teisės į nemokamą garantinę paslaugą, paslaugą teikiame tik po išankstinio apmokėjimo pagal Pribus įkainius.

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"