Minkštinimo filtrų priežiūra

Čia pateikiame standartines vandens minkštinimo filtro priežiūros operacijas, kurias turite atlikti savarankiškai arba galite užsakyti pas mus. Eksploatacines medžiagas pristato mūsų technikai, todėl atvykę jie vizualiai patikrina filtrą. Pastebėję techninę problemą, informuoja jus ir pasiūlo atitinkamą paslaugą.

Druskos pildymas

Jei nepastebėsite kad druska pasibaigė, be sūrymo filtras neišsiplaus, todėl vanduo bus kietas. Iš pradžių, kol nusistovės druskos pildymo dažnis, tikrinkite druskos kiekį kartą kas dvi – tris savaites. Vėliau tai galėsite daryti rečiau.

20
Visuomet pildykite talpą, jei druskos lygis nukrito iki ¼. Naudokite tik specialiai vandens minkštinimo filtrams skirtą druską. Druska pilama į druskos talpą. Pildami įsitikinkite kad druskos siurbimo šulinio dangtis uždarytas – druska negali patekti į siurbimo šulinį!

Profilaktinis užpildo valymas

Kartą per metus arba kas keleri metai, priklausomai nuo tiekiamo vandens kietumo, ir ypač jei yra geležies, rekomenduojame filtro užpildą atnaujinti ProRust Out priemone.

Druskos akmens sluoksnio (druskos tilto) šalinimas

Druskos tiltas susidaro sukibus viršutiniam druskos sluoksniui, kai dugne esanti druska ilgainiui sunaudojama sūrimo gamybai, ir naujo sūrymo vanduo nebepasiekia aukščiau sukibusios druskos. Regeneracija vyksta kaip suprogramuota, tačiau su vandeniu, be sūrimo, ir filtras neišsiplauna. Jeigu talpoje druskos daug, sunku vizualiai nustatyti ar po normaliai atrodančiais briketais nėra tuščios ertmės. Patikrinti galite pasitelkę švarų pagalį. Jį priglauskite prie talpos šono, pažymėkite aukščio atskaitos tašką maždaug 3 – 5 cm žemiau talpos viršaus. Tuomet labai atsargiai pagalį leiskite į talpą, bandydami pasiekti dugną. Jei pajusite stipresnį pasipriešinimą nepasiekę dugno, gali būti, kad pataikėte į druskos akmens sluoksnį. Pagalį įkiškite keliose vietose skaldydami tiltą. Nedaužykite talpos šonų, nes taip galite ją pažeisti. Jeigu tiltas susidarė dėl netinkamos kokybės druskos, pašalinkite seną druską iš talpos, kruopščiai išvalykite talpą ir pripildykite nauja kokybiška druska.

Pagrindiniai filtro patikros žingsniai:

  1. Pirmiausia patikrinkite ar šviečia įrenginio ekranas – ar įrenginiui tiekiama elektra.
  2. Patikrinkite laikmatį – ar teisingai rodomas laikas. Būtina atstatyti teisingą laiką.
  3. Patikrinkite ar teisingai nustatytas apėjimo linijos vožtuvas - ar vanduo teka per filtrą.
  4. Apžiūrėkite, ar drenavimo žarna nėra perlenkta, užlaužta, kitaip užspausta.
  5. Patikrinkite ar gaminamas sūrymas – ar druskos talpoje yra druskos, ar nėra susidariusio druskos tilto.
  6. Peržiūrėkite pagrindinius nustatymus - ar vandens kietumo nustatymas tikrai atitinka tiekiamo vandens kietumą ir geležies kiekį.
  7. Jeigu iškilo sunkumų atliekant patikrą – skambinkite mums.
  8. Jei atlikus patikrą nerandate kieto vandens priežasties, kreipkitės į Pribus technikus

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"