Vamzdynų plovimas

Nauja paslauga Kaune ir Klaipėdoje

Šildymo sistema tradiciškai yra pildoma techniniu vandeniu. Tokiu, koks tiekiamas į būstą. Labai gerai, jei vanduo yra filtruotas – be geležies, minkštas. Tačiau, kadangi nauji radiatoriai, kieto kuro katilai, plieniniai vamzdžiai iš vidaus yra sutepami tepalais, kurie šiltame vandenyje tirpsta ir teršia sistemą, būtina išplauti šildymo sistemą prieš ją paleidžiant. Plaunant pašalinamos gamybinės liekanos: plastiko ir metalo drožlės, dulkės, sandarinimo priemonės, kurios plika akimi nematomos.

Eksploatuojant šildymo sistemą, svarbi ir efektyvi prevencinė procedūra yra šildymo sistemos profilaktika. Atvykus į objektą, į jūsų šildymo sistemą jungiame specialią plovimo mašiną. Ji reguliuoja vandens srautus, dozuoja plovimo priemones.

Naudojame kokybiškas ir mūsų sąlygomis pasiteisinusias sertifikuotas Fernox(C) medžiagas, kurios tirpdo nusėdusios geležies, kalkakmenio daleles. Po procedūros teršalai drenuojami, sistema skalaujama ir užpildoma specialia antikorozine priemone.

Tyrimai rodo, jog sistemos efektyvumas žymiai padidėja naudojant nukalkinimo ir antikorozines priemones. Taigi, prevencinė sistemos priežiūra ne tik tausoja aplinką, nes katilas išmeta mažiau kenksmingų medžiagų, bet ir sumažina šildymo bei karšto vandens gamybos kaštus.

Pastaba: Vamzdynų plovimo paslaugą atliekame Kaune ir Klaipėdoje! Nugeležinimo filtrai >>
sildymo vamzdziu ir radiatoriu plovimas

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"