PRO-Rust OUT®

PRO-Rust OUT® yra apsauginė ir prevencinė priemonė, skirta periodinei vandens minkštinimo filtro priežiūrai. Ji pašalina ilgainiui užpilde susikaupusius geležies ir rūdžių likučius. Naudojama kartą per metus arba kartą kas keletą metų, priklausomai nuo tiekiamo vandens kokybės, filtro galingumo, ir kokį kiekį filtras realiai suminkština. Įvertinus šias aplinkybes, nustatoma efektyvi dozė vienam kartui ir procedūros periodiškumas.

PRO-Rust OUT® yra švelnus daugiafunkcinis valiklis, be ambrazyvių medžiagų, ir nekenkia stiklo, porceliano arba akrilo apdailai, todėl jį galima naudoti šalinant geležies bei rūdžių sankaupas WC bakuose, tualetuose, kriauklėse, voniose. Patobulinta PRO-Rust OUT® formulė yra saugi vandens minkštinimo užpildui. Tai baltos spalvos, daugiau nei 5 pavadinimų chemikalų miltelių mišinys, kuris turi sieros kvapą ir veikia kaip reduktorius, tai yra chemiškai keičia Fe3 rūdis į tirpias, lengvai išskalaujamas Fe2 liekanas.

ekslotacines

Vienkartinis naudojimas

Ištirpinkite nustatytą PRO-Rust OUT® dozę 2 litruose kambario temperatūros vandens. Visą tirpalą supilkite tiesiai į druskos tirpalo siurbimo šachtą. Rankiniu būdu užprogramuokite regeneraciją DABAR, kad renginys nedelsiant pradėtų regeneraciją ir pilnai išsiplautų. Regeneracijos metu rekomenduojame nei viename taške nenaudoti vandens!

Pastovus naudojimas

Pilti PRO-Rust OUT® sluoksniuojant su NaCl druska į druskos talpą. Sluoksniavimas užtikrina nuolatines dozes kiekvienai regeneracijai. Gamintojas: Pro Products (JAV)

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"