Blogas

 • pribus filtrai parodose

  Kviečiame aplankyti PRIBUS stendus šių metų pavasario parodose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. Būsim gražūs ir atsinaujinę, turėsime naujienų.
  Primename – vandens mėginys visuomet padeda patikrinti ar jūsų filtras veikia gerai, todėl atsineškite – patikrinsime.

  ...Skaityti daugiau
 • eXPERT OXY nugeležinimo filtrai

  eXPERT Oxy 700 bei eXPERT Iron 700 filtrų privalumas – jų universalumas bei galimybė pritaikyti konkrečiam atvejui. EcoWater partneris gali idealiai pritaikyti technologiją Jūsų vandeniui ir vandentiekio sistemai. Trečiasis eXPERT serijos filtras – ypač mūsų specialistų rekomenduojamas įrenginys. eXPERT Oxy 700+ filtre yra aktyvusis ceolito užpildas, kuris efektyviai oksiduoja oru prisotintą vandenį, todėl pašalina geležį, manganą ir vandenilio sulfidą, – dažnai gręžinių vandenyje esančius teršalus. Šis sprendimas leidžia nenaudoti išorinių prisotinančiųjų prietaisų ir/arba probleminio cheminių reagentų dozavimo, o tai palengvina įrangos montavimą ir sumažina montavimo išlaidas.

  ...Skaityti daugiau
 • biocera gertuve

  Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui.

  ...Skaityti daugiau
 • vandens tyrimai

  Vandens kokybę vertiname pagal fizines ir chemines vandens savybes. Grynas vanduo, atitinkantis cheminę formulę H2O gamtoje nesutinkamas. Vanduo yra universalus tirpiklis, todėl į jo sudėtį įsilieja daugybė suspensijų bei tirpių medžiagų. Nuo jų kiekio, pobūdžio ir tarpusavio sąveikos priklauso vandens panaudojimo galimybės, ekonominė nauda, patogumas bei pasitenkinimas. Pastebėjote, kad vanduo turi metalo skonį, supuvusio kiaušinio kvapą … Toliau skaityti „Apie vandens teršalus“

  ...Skaityti daugiau
 • vandens filtrai evolution

  Naujas eVOLUTION suteiks dar daugiau kokybės kasdieniame gyvenime. Be abejonės, žvilgantys ir minkšti plaukai, šviesesnė ir skaistesnė oda. Švelnus drabužių audinys ir ryškios, neblunkančios spalvos. Nepriekaištingai švytintys indai ir taurės. Nukalkintas minkštintas vanduo palengvina ir pagreitina namų priežiūrą. Taip pat minkštas vanduo tausoja buities prietaisus – apsaugo, palengvina ir prailgina jų tarnavimo laiką.

  ...Skaityti daugiau
 • vanduo jautriai odai

  Daugelį metų dalinamės įkvepiančiomis istorijomis, ką pajunta mūsų klientai, nusprendę minkštinti vandenį. Iki šiol, kalbėdami apie kalkėto vandens žalą odai, galėjome remtis teorija, nuosava praktika ir asmeniniais potyriais. Ir štai, pagaliau turime rimtą mokslinę studiją, parengtą dermatologijos srities specialistų!

  ...Skaityti daugiau