Valdykite EcoWater filtrą išmaniaisiais įrenginiais

EcoWater pristato naujieną – EcoWater Hydrolink Plus®! Tai visiškai naujas žingsnis vandens filtrų segmente, atveriantis paprastam vartotojui dar daugiau galimybių ir papildomų naudų. Nuo šiol su EcoWater vandens filtru galite nevaržomai bendrauti savo išmaniųjų įrenginių dėka. Planšetė, mobilus telefonas, stacionarus kompiuteris – tinka bet kuris įrenginys, turintis interneto ryšį, nes bendrauti su įrenginiu galite iš bet kurios pasaulio vietos.

Vis daugiau vartotojų suvokia bereikalingai sunaudojamo vandens pasėkmes, todėl siekia vandenį vartoti atsakingai. Kita vertus, Ecowater inžinieriams nepraslydo pro akis mokslininkų prognozės jog artimiausioje ateityje, po 8-10 metų, bus sunku rasti buitinį prietaisą, kuriame nebūtų įdiegtas interneto ryšys. Unikalios idėjos ir pragmatiškų skaičiavimų vedami, Ecowater pirmieji sukūrė buitinį vandens filtrą su įdiegta Wi-Fi technologija!

naujiena

Jums įdomu, kokia gi konkreti iš viso to nauda? Žinoma, kalbame apie aktualios informacijos pasiekiamumą realiu laiku. Pirma, EcoWater filtras perduos į jūsų išmanujį jūsų būsto vandens vartojimo duomenis. Į šią sąvoką įeina visas suvartotas vanduo, vandens vartojimo vidurkiai ir momentinis vandens debetas. Tai reiškia, kad jums nebūtina būti namuose, kad žinotumėt ar nėra vandens nuotėkio. Esant neįprastai dideliam vartojimui, EcoWater filtras jums apie tai praneš.

Antra, jums patogiu būdu – elektroniniu laišku ir/arba SMS žinute,- gausite priminimus ir perpėjimus. Protingų namų technologija reiškia kad įrenginys ne tik nepriekaištingai filtruoja, bet ir padeda save aptarnauti. Tai yra, seka vandens debetą, įspėja kuomet baigsis druska ir praneša apie rastus veiklos trikdžius. Trečia, išmaniaisiais įrenginiais galima ne tik sekti filtro darbą, bet ir programuoti valdiklį. Nebūtina būti šalia filtro kad galėtumėte programuoti regeneraciją, atstatyti elektros trikdžių numuštą laikmatį, koreguoti įvedamus vandens kietumo duomenis ir panašiai. Visa tai atlikti galite iš bet kurios vietos, turėdami pora laisvų minučių. Ir ketvirta, bet ne mažiau reikšminga nauda yra nuolatinė specialisto pagalba. Jei norėsite, galėsite dalintis duomenimis su įrenginį aptarnaujančiu EcoWater atstovu. Svarbiausi duomenys ir įspėjimai kartu keliaus ir aptarnavimo technikams. Tai padės greičiau reaguoti ir tinkamai aptarnauti įrenginį, kad niekuomet nepritrūktumėte minkšto vandens.