Naujas eVOLUTION: solidesnis dizainas, dar tikslesnės sąnaudos ir dar daugiau patogumo!

Naujas eVOLUTION suteiks dar daugiau kokybės kasdieniame gyvenime. Be abejonės, žvilgantys ir minkšti plaukai, šviesesnė ir skaistesnė oda.  Švelnus drabužių audinys ir ryškios, neblunkančios spalvos. Nepriekaištingai švytintys indai ir taurės. Nukalkintas minkštintas vanduo palengvina ir pagreitina namų priežiūrą. Taip pat minkštas vanduo tausoja buities prietaisus – apsaugo, palengvina ir prailgina jų tarnavimo laiką.

Precizika taupant. EcoWater komanda sukūrė visiškai naują algoritmą, išimtinai skirtą tik eVOLUTION. Regeneracijos sąnaudos skaičiuojamos remiantis realiu užpildo gebos sunaudojimu, o ne vartojimo istorija ir apytiksliu numatymo algoritmu, kaip buvo ankščiau.  Šis revoliucinis algoritmas eVOLUTION padeda sutaupyti net iki 65%  druskos ir vandens, lyginant su kitų gamintojų įrenginiais. Taigi, taupome pinigus, ir kartu tausojame aplinką!

Tinklas . Visuose eVOLUTION modeliuose įdiegta Wi-Fi technologija. Moderni programa leidžia paprastai, saugiai ir greitai prisijungti prie įrenginio. Be papildomų įsipareigojimų ar prenumeratos, visiškai nemokamai, ir nesvarbu kur tuo metu esate, galite sužinoti druskos atsargų likutį, regeneracijos eigą, likutinę įrenginio gebą minkštinti vandenį.

Saugesni. Jei druskos likutis yra pavojingai mažas, arba įrenginys nustato nebūdingą tęstinį vandens sunaudojimą, eVOLUTION atsiųs įspėjimo SMS žinutę arba elektroninį laišką. Be to, naudojant nuotolinę prieigą, mūsų serviso darbuotojas gali diagnozuoti problemą nebūdamas jūsų namuose.

Tikslus druskos likutis. Naujas eVOLUTION infraraudonųjų spindulių jutiklis automatiškai realiu laiku nustato esamą druskos lygį. Kiek atsargų druskos liko filtre galite sužinoti naudodami bet kurį išmanų įrenginį – mobilų telefoną ar planšetinį kompiuterį. Juk kur kas patogiau pasitikrinti ar nesibaigė druska kai esate mieste, ne namuose!

Modernūs ir patvarūs. Patvaresnis ir stipresnis naujo dizaino eVOLUTION korpusas pagamintas iš didelio tankio polietileno. Geriau suderintos tarpusavyje detalės, daugiau stabilumo ir solidumo.

Vandens nugeležinimo filtrai >>

Vandens minkštinimo filtrai >>

vandens filtrai evolution