Filtrai namams

Patirtis

Rekomenduodami vandens filtrą namams pirmiausia patikriname vandenį ir patariame kokį vandens filtravimo būdą vertingiau pasirinkti. Paaiškiname, kurie įrenginiai veiks efektyviau, ir kodėl. Kiekvienas filtras turi specifinių sąlygų, kuomet jo veikimas yra efektyviausias. Todėl patikimo klausimyno, sukurto remiantis mūsų patirtimi bei įžvalgomis, pagalba padedame tiksliau numatyti vandens vartojimo piką, trukmę ir debetą, taip pat kokybiško vandens poreikį dienos, savaitės, ir net kelerių metų perspektyvoje.

Vandens tyrimai nemokamai

Nemokamai patikriname pagrindinius vandens taršos parametrus. Vandens tyrimui naudojame sertifikuotas ir nekenksmingas medžiagas. Turime kompaktiškas nešiojamas vandens tyrimo laboratorijas, su kuriomis vietoje per keletą minučių nustatome pagrindinius parametrus. Esant reikalui, žinome kaip tinkamai paimti vandens mėginį tyrimams Higienos centre bei galime saugiai jį pristatyti. Tam naudojame specialius sertifikuotus indus su paruoštu mėginio konservantu, laikomės rekomenduojamų mėginio ėmimo procedūrų.

Atvykimas

Atvykstame į namus ar biurą, apžiūrime numatomą montavimo vietą. Svarbios visos esamos vandentiekio sistemos ypatybės – vamzdyno rūšis, ar palikta vieta įrenginio montažui, atstumas nuo kanalizacijos stovo bei elektros lizdo. Todėl galime tiksliau įvardyti montavimo darbų kainą bei duoti naudingų patarimų į ką atkreipti dėmesį, kad vėliau būtų patogu aptarnauti ir prižiūrėti įrenginį.

Vandens filtravimo sistemos pramonei >>