Filtravimo užpildai

Prekiaujame kokybiškais filtravimo užpildais. Padedame pasirinkti tinkamiausią užpildą, tiksliai paskaičiuojame reikiamą kiekį. Konsultuojame sistemų renovacijos klausimu. Kokybiškai atliekame užpildo keitimo paslaugą, turime tam pritaikytą būtiną įrangą ir darbo saugos priemones. Norite pasitarti – skambinkite mums!

16
Birm®

Birm®

Birm® yra efektyvus ir nebrangus granulių pavidalo užpildas, naudojamas ištirpusios geležies ir/arba mangano šalinimui gravitacinio ar suslėgto slėgio sistemose. Gruntinis vanduo turi didelę anglies dvideginio koncentraciją, todėl geležis mechaniškai nesifiltruoja. Birm® veikia kaip netirpus katalizatorius. Jis gerina vandens deguonies (D.O.) reakciją su geležies junginiais, oksiduoja dvivalentę geležį iki trivalentės. Susidarę netirpios geležies hidroksido dalelytės lengvai sulaikomos filtravimo terpėje. Dėl fizinių Birm® savybių nuosėdos lengvai pašalinamos atbuliniu praplovimu, o užpildo tūris nemažėja, todėl naudoti jį ekonomiškai apsimoka labiau nei kitus nugeležinimo užpildus. Birm® tarnauja ilgai, santykinai lėtai dyla, pasižymi itin dideliu geležies šalinimo efektyvumu. Tačiau, naudojant Birm® būtina užtikrinti papildomas sąlygas – draudžiamas naftos buvimas vandenyje, ribojamas vandenilio sulfido, organinių medžiagų kiekis, D.O. koncentracija, pH lygis; yra sąlygų atbulinio plovimo vandeniui. Atitinkant Birm® suderinamumo sąlygas, galima naudoti vandenyje ištirpusiam manganui šalinti. Privalumai: laikantis tinkamų darbo režimų, priežiūrai nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų. Filtravimo savybėms atstatyti reikia tik reguliaraus atbulinio praplovimo. Pagamintas iš ilgaamžės medžiagos. Veikia esant plačiam temperatūros diapazonui.
Skaityti daugiau
DOWEX HCR Jonų mainų derva

DOWEX HCR Jonų mainų derva

Ypač stipri, gelio struktūros rūgštinė katijonų derva DOWEX HCR pagaminta iš stireno-divinilbenzeno (DVB) kopolimero medžiagos su funkcinėmis sultonato grupės pagrindu. Kryžminio sujungimo laipsnis (maždaug  8% DVB turinio) užtikrina efektyvią didelio tūrio dervos regeneraciją, gerą fizinį bei oksidacinį stabilumą tipiniuose neagresyviuose minkštikliuose. Didesnės talpos oksidacinėms sistemoms, pavyzdžiui 1 ppm CI2, rekomenduojama naudoti didesnio kryžminio sujungimo laipsnio gelio dervas. DOWEX HCR dervos polidispersinių dalelių paskirstymas (svyruoja nuo 16 ik 50 akučių)  mažina slėgį, taip užtikrindamas gerą srauto pasiskirstymą jonitų sluoksnyje. Dėl atbulinio praplovimo plėtimosi savybių vanduo išvalomas filtravimo kolonos fluidizacijos metu. Fizinė forma – kieti aukso spalvos rutuliukai. Maksimali darbinė temperatūra 120°C, pH diapazonas 0-14, Regeneruojanti medžiaga 8-12% NaCI. * The Dow Chemical Company firmos ženklas
Skaityti daugiau
Filter-Ag®

Filter-Ag®

Filter-Ag® yra silicio, kristalinio kvarco, užpildas, šalinantis vandenyje esančias suspensijas ir kietąsias daleles. Filter-Ag® išsiskiria savo forma. Nelygūs granulių kraštai ir netaisyklingas paviršius yra ypač imlūs ir nufiltruoja kietąsias daleles iki 20-40 mikronų. Didelis granulių dydis nemažina slėgio filtre. Nuosėdos nesikaupia viršutiniame sluoksnyje, bet įsiskverbia ir nusėda giliau. Tai užtikrina ilgesnį filtro veikimą ir apsaugo nuo nuosėdų susikaupimo, laipsniško slėgio didėjimo ir užsikimšimo, kaip kad nutinka įprastuose smėlio filtruose. Be to, Filter-Ag® yra lengvas, jam išplauti reikia mažiau laiko ir vandens, todėl pilnai išnaudojamas filtravimo kolonos tūris ir užpildas geriau išskalaujamas. Idealus dalelių formos, dydžio ir tankio derinys labiausiai tinka kai reikia išgauti kokybišką vandenį ir jį išlaikyti ilgesnį laiką. Nors užpildas nėra skirtas geležies šalinimui, Filter-Ag® šiurkštus ir nelygus paviršius gerai sulaiko oksiduotos geležies nuosėdas. Filter-Ag® gali būti naudojamas slėgio ar gravitacinio srauto sistemose, o dėl unikalaus tankio gali būti naudojamas užpildų mišiniuose norint palengvinti smarkiai užteršto vandens filtravimą. Privalumai: Lyginant su smėliu, Filter-Ag® 100% ir daugiau padidina filtro galią. Jis išlaiko pastovų aukštą slėgį filtravimo kolonoje, ekonomiškiau išnaudoja filtro talpą, regeneruojamas greičiau ir pigiau, lėčiau sudėvi įrangą.
Skaityti daugiau
Kalcitas

Kalcitas

Kalcitas yra natūralios kilmės kalcio karbonato užpildas, naudojamas žemą pH turinčiam vandeniui neutralizuoti. Kalcito privalumas yra save ribojančios savybės, kurios pakeičia pH tik tiek, kad būtų pasiekta nekorozinė pusiausvyra (nekeičia pH lygio esant normalioms sąlygoms). Rūgštus vanduo lėtai tirpdo kalcio karbonatą, taip keldamas pH, kuriam kylant, mažėja vario, švino ir kitų vandenyje randamų metalų išplovimo galimybė. Reguliarus atbulinis praplovimas apsaugo nuo užsikimšimo, persluoksniuoja filtravimo koloną ir palaiko didelį filtravimo greitį. Priklausomai nuo pH lygio, cheminės vandens sudėties ir vandens greičio, kalcito užpildą reguliariai būtina papildyti. Kadangi  kalcio karbonatui neutralizuojant vandenį, vanduo kietėja, po filtro neutralizavimo gali prireikti naudoti vandens minkštiklį. Kalcitą galima efektyviai naudoti kartu su Corosex, derinant pastarojo didelio srauto neutralizavimo savybes su lėčiau reaguojančiu Kalcitu, ir tokiu būdu sėkmingai sureguliuoti žemą pH lygį. Privalumai: kalcitas yra natūralios kilmės nebrangi medžiaga. Žemas vientisumo koeficientas maksimaliam kontaktui kontroliuojamai korekcijai. Lėtesnė reakcija į kontroliuojamą korekciją.
Skaityti daugiau
MTM®

MTM®

MTM® užpildas yra lengvos granulės, padengtos mangano dioksidu. Tai filtravimas per absorbuojantį sluoksnį, kuomet oksidavimo potencialą suteikia pati filtravimo medžiaga. Aktyvi granulių paviršiaus danga oksiduojasi ir pašalina geležį ir manganą. Sieros vandenilis oksiduojasi ir pavirsta siera. Nuosėdos filtruojamos granulių sluoksnyje ir pašalinamos atbulinio praplovimo metu. Užpildas lengvas, todėl atbulinio skalavimo sąnaudos mažesnės. Kad efektyviai veiktų, pH lygis turi būti ne mažesnis nei 6.2, o ištirpusio deguonies lygis nėra svarbus. Sumažėjus MTM® oksidacinei gebai, būtina ją atstatyti regeneruojant silpnu kalio permanganato tirpalu (KMnO4). MTM® užpildui būtina reguliari regeneracija, atstatanti oksidacinę gebą. Naudojant cheminį dozavimą prieš MTM® filtrą, gali sumažėti geležies, mangano ar sieros vandenilio šalinimo efektyvumas, kyla pavojus pažeisti MTM® , todėl būtina patikrinti cheminį suderinamumą. Privalumai: Platus geležies šalinimo darbinis intervalas, nemažėja slėgis filtravimo kolonoje, didelė nuosėdų sulaikymo geba, žemas nudilimo lygis.
Skaityti daugiau
MultiP ECOpure®

MultiP ECOpure®

MultiP ECOpure® yra granuliotų gamtinių ir sintetinių jonų mainų ir sorbcijos medžiagų mišinys, pasižymintis santykiniu tankiu ir filtravimo savybėmis. Idealiai tinka vandens valymui, kurio sudėtyje yra didelė kietųjų druskų, geležies, mangano, amoniako ir organinių junginių koncentracija (kietumas ≤ 15 mg-ekv/l, geležis ≤ 10 mg/l, manganas≤ 3 mg/l,). Gamybos procese filtravimo medžiagos kruopščiai sumaišomos pagal receptūroje numatytus santykius, o po kiekvienos regeneracijos jos pagal fizikines savybes natūraliai išsisluoksniuoja. Susiformavusių sluoksnių seka užtikrina maksimaliai efektyvų visų priemaišų pašalinimą iš vandens. Darbinės užpildo savybės atnaujinamos regeneruojant ją natrio chlorido tirpalu ir skalaujant vandeniu. Vietoj tradicinių 3-4 filtrų naudojamas vienas. Laikantis tinkamų eksploatacijos sąlygų, garantuojamas 100% sistemų veikimo efektyvumas.  Didžiausia leistina geležies ir mangano koncentracija įtekančiame vandenyje lyginant su kitomis geležies šalinimo technologijomis. Pats giliausias geležies ir mangano pašalinimas  - net iki 99%. Lengvai pritaikoma įvairioms eksploatacijos sąlygoms – darbo efektyvumas nepriklauso nuo pH lygio, organinių medžiagų, chloro, sieros vandenilio kiekio. Mažiausios druskos sąnaudos regeneracijai – tik 100 g/l įkrovos. Mažiausia savikaina 1m³ vandens - 2,2 mažesnė nei taikant tradicines technologijas. Pačios mažiausios piniginės sąnaudos  — 2,8 mažesnės nei naudojant tradicinį trijų pakopų valymą. Pats mažiausias susidarančių nuotėkų kiekis - 2,4 mažiau nei taikant standartinius metodus. Pagaminta ES
Skaityti daugiau
Pyrolox®

Pyrolox®

Pyrolox® yra granuliuotas filtravimo užpildas, skirtas pašalinti perteklinius geležies, mangano ir vandenilio sulfido kiekius. Tai natūrali rūdos iškasena, naudojama vandens valymo srityje daugiau kaip 75 metus. Pyrolox® veikia kaip katalizatorius, tačiau  pats išlieka nepakitęs. Jis sugeria oksiduotus vandenilio sulfidą, geležį ir manganą. Sukauptos medžiagos pašalinamos atbulinio praplovimo metu. Papildomų cheminių medžiagų regeneravimui nereikia. Pyrolox® gali būti naudojamas kartu su aeracija, chloravimu, ozonavimu, ir kitais papildomais metodais tais atvejais, kai vandens šaltinyje aptinkami ypač dideli teršalų koncentracijos kiekiai. Tai yra sunki medžiaga, todėl labai svarbu teisingai apskaičiuoti filtravimo užpildo ir filtravimo kolonos santykį, nuo ko priklauso tinkamas užpildo išsiskaidymas ir tarnavimo laikas. Privalumai: Pyrolox® yra labai tvirtas, turi didelį traukos galios potencialą, mažai dyla, efektyviam veikimui nereikalauja cheminių katalizatorių, todėl yra saugus naudoti geriamo vandens ruošimui.
Skaityti daugiau


Smėlio- žvyro filtro užpildas

Filtro smėlio-žvyro užpildas yra natūralios ledyninės, upinės nuosėdos. Jis pasižymi puikiomis cheminėmis savybėmis: dideliu silicio kiekiu, mažo tirpumo kalcio, magnio ir geležies junginiais. Netirpios priemaišos išvalo vandenį nuo nepageidaujamų mineralų. Atitinka AWWA-B100-96 reikalavimus. Vienodas dalelių dydis ir tolygus gradavimas atitinka griežtus pasaulinius reikalavimus. Apvalių formų granulės ir tolygūs sluoksniai užtikrina efektyvų smėlio/žvyro filtrų veikimą. Daugiau nei 80 metų  smėlio/žvyro filtrai tenkina pramonės, komunalinio ūkio ir privačių vartotojų poreikius. Dėl aukštos kokybės, cheminių savybių, spalvos ir plataus pasirinkimo pagal granulių dydį šie produktai yra laikomi išskirtiniais ir naudojami nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Diplomuoti, aukštos kvalifikacijos inžinieriai prižiūri produkcijos perdirbimo ir bandymų atlikimo procesą. Smėlio filtrai yra specialiai pritaikyti vandens filtravimo įrengimams. Tvirtos  žvyro granulės yra apvalios formos, tai užtikrina pakankamą srautą ir tolygų pasiskirstymą filtravimo kolonose. Žvyras pasižymi mažu tirpių priemaišų kiekiu, tokiu būdu net ir naudojant minkštiklius, išlaikoma gera išvalyto vandens kokybė. Filtravimo kolonose rekomenduojami trijų colių žvyro sluoksniai.
Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"