Geriamo vandens ruošimas

Geriamo vandens sistema yra tikslinės paskirties – ji montuojama dažniausiai virtuvėje, ten, kur ir naudojame geriamą vandenį. Viešos diskusijos apie tai ką, kiek ir kaip reiktų filtruoti, lemia itin platų geriamų sistemų asortimentą. Seniai buityje nebenaudojamus distiliavimo aparatus keičia klasikinės Reverse Osmosis sistemos su membrana, kartais jos papildomai sustiprintos UV lempa. Pastarosioms ant kulnų jau lipa naujos kartos technologijos, toleruojančios mažesnį šalinamų teršalų spektrą, tačiau atsisakančios membranos. Kiekvienas būdas turi savų privalumų ir stiprių pliusų, tad rinktis yra iš ko.

Geriamojo vandens filtras gali būti montuojamas tiek vandenį prieš tai apdorojus kitais filtrais, tiek ir žaliam, filtrais neapdorotam vandeniui. Be abejo, pastaruoju atveju įspėjimų ir sąlygų bus daugiau, skirsis aptarnavimo kaštai ir dažnis. Todėl abiem atvejais reikia atidžiai išstudijuoti įrenginio reikalavimus, ir jų laikytis.

11
Aquapro RO sistemos AP

aquaopr

Aquapro RO sistemos AP

Patikimos ir populiariausios klasikinės geriamojo vandens sistemos su Reverse Osmosis technologija. Sistemą sudaro trys komponentai – filtravimo įrenginys, filtruoto vandens talpa ir atskiras čiaupas geriamam vandeniui. Yra keletas sistemos komplektavimo variantų, jie pritaikyti darbui su skirtinga tiekiamo vandens kokybe bei įvairiu tyro vandens poreikiu. Sistemos lengvai integruojamos į virtuvės baldus. Privalumai: palyginti nedidelė investicija, itin kokybiškas produktas – geriamasis vanduo, itin patraukli produkto savikaina.
Skaityti daugiau
Biocera A.H.A vandens gertuvė

Biocera A.H.A vandens gertuvė

Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui. Visi žinome, kad gražūs ir patogūs daiktai gelbsti įtvirtinant naudingus įpročius, o įprotis išgerti reikiamą kiekį vandens – esminis. Vanduo būtinas rūpinantis kasdiene organizmo būkle, ir nepakeičiamas sunegalavus, reguliuojant mitybą bei svorį.

Biocera A.H.A. (Alkaline-Hydrogen-Antioxidant) trumpinys reiškia šarminis, prisotintas vandeniliu, antioksidantinis. Tai turbūt geriausias apibūdinimas geriamajam vandeniui, o Biocera A.H.A. gertuvė būtent tokiu ir padaro joje esantį vandenį. Užtenka keleto minučių kad unikalios sudėties kapsulė, kuri ir yra šios gertuvės šerdis, sureguliuotų vandens pH, ORP bei praturtintų jį sveikatai svarbiais mineralais. Neįtikėtinai paprasta, patogu ir patikima!

Unikali kapsulė – trejopas poveikis

Biocera A.H.A. biokeraminių mineralų kapsulės sudėtis subalansuota taip kad iš įprasto vandens pagamintų vandenį, tinkamą maistui ir gėrimui. Biocera A.H.A. gertuvė sumažina vandens ORP (deguonies redukcijos potencialas), prisotina vandenį vandeniliu ir sureguliuoja vandens pH.

Naudingesnis ir sveikesnis vanduo

Šarminis vanduo padeda iš organizmo pašalinti sukauptą rūgštinę terpę, padeda organizmui palaikyti palankią pH pusiausvyrą. Papildomas deguonis ir antioksidantiniai vandenilio elektronai šalina aktyvųjį deguonį ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie yra pagrindinė vėžio, odos ligų ir senėjimo priežastis.

Mažesnis būtino vandens kiekis

Biocera A.H.A. vandens ląstelė yra suskaidyta į mikro klasterius, geriau prisitaikančius prie sudėtingos organizmo struktūros. Geresnis ir greitesnis pasisavinimas leidžia sumažinti suvartojamo vandens normą, todėl suaugusiam žmogui per parą pakanka išgerti dviejų gertuvių vandenį.

Saugi gamyba, draugiškos medžiagos

Biokeraminė gertuvės kapsulė yra NSF sertifikuotas produktas, o pati Biocera A.H.A.  gertuvė yra pagaminta iš kokybiško Eastman TritanTM, kurio sudėtyje nėra bisfenolio A, nėra BPA medžiagų.

Patogi ir draugiška gertuvė

Gertuvė kompaktiška ir patogi rankoje. Tvirtas tritano korpusas apsaugotas vertikaliomis juostomis, kurios neleidžia gertuvei išslysti ir apsaugo nukritus. Minkštas ir stabilus pagrindas, todėl gertuvę pastatysite ir pievoje, ir ant stalo. Užsukamas patvarus dangtelis, yra juostelė nešiojimui. Atsukamas dugnas su erdve keičiamai natūralių mineralų kapsulei.  Talpa 500ml, galima pilti tiek šaltą, tiek ir šiltą  vandenį.

Skaityti daugiau
Coway CHP

coway4

Coway CHP

Coway CHP – atvėsintas, kambario temperatūros ir karštas vanduo Unikalus filtras su membranine RO technologija tiekia net trijų skirtingų temperatūrų geriamąjį vandenį: atvėsintą, kambario temperatūros ir karštą! Ant stalviršio statomas įrenginys turi įmontuotą filtravimo sistemą ir tris vandens talpas. Vandens temperatūros pasirinkimas vienu mygtuko paspaudimu, yra filtrų keitimo indikatorius, taupus elektros energijos vartojimas su naktiniu režimu. Dviguba vandens talpyklų apsauga ir mikrobiologinis filtras talpos viduje. Ekrane rodomas momentinis talpų tūrio likutis. Šiuolaikiškas ir patrauklus dizainas. Puikus sprendimas tiek namas, tiek biurui.
Skaityti daugiau
Coway RED ir WhiteP

coway4

Coway RED ir WhiteP

Šiuolaikiškos membraninės Cuontertop vandens gerinimo sistemos montuojamos ne virtuvės balduose, kaip kad klasikinės RO sistemos, o statomos ant stalviršio. Jų nereikia slėpti, priešingai - modernus dizainas puošia virtuvę ir daro ją išskirtine. Vandens talpa integruota viduje, - nėra atskiro bakelio. Ergonomiški čiaupai - ne tik patogu įsipilti tyro vandens, bet ir smagu. Praktiški, lengvai prižiūrimi įrengimai. RED yra mažiausias RO modelis, net 50 proc. taupo erdvę, jam nereikia elektros. Tiesiog nuostabus ir ryškus šeimos narys, su kuriuo pirmuoju pasilabinsite kiekvieną rytą. WHITE – P užtikrins sklidinus indus tyro vandens net ir ten, kur kitas įrenginys pasiduotų. Nepastovus spaudimas, itin prastas vandens šaltinis, nitratų pavojus,- šiam įrenginiui visa tai yra įprastos darbo sąlygos.
Skaityti daugiau
Coway direct flow

coway4

Coway direct flow

Moderni tiesioginės tėkmės Coway sistema su Reverse Osmosis technologija gamina geriamą vandenį realiu laiku – atsukus čiaupą. Nėra bakelio vandeniui, membrana skalaujama automatiškai. Pagrindinį filtravimą atlieka membrana, prieš ją vanduo pereina Neo Sence barjerą – mechaninį filtrą su aktyvia anglimi viename. Po membranos vanduo apdorojamas Inno sence barjeru, užtikrinančiu gerą vandens skonį. Patogus elektroninis valdymas, yra savidiagnostikos indikatorius, primenantis apie elementų keitimą.
Skaityti daugiau
EcoWater EPS 1000

eco_water

EcoWater EPS 1000

Geriamojo vandens filtravimas be RO membranos, be UV spinduliavimo! Ši unikali sistema ruošia EPA reikalavimus atitinkantį vandenį, netaikydama RO ir UV technologijų. Šalina bakterijas, cystas, virusus, lakiuosius organinius junginius, chlorą, gerina filtruoto vandens skonį. Tiesioginis filtravimas – vanduo gaminamas realiu laiku, nereikalingas drenavimas, nėra vandens bakelio. Tai pažangi mikrobiologinio filtravimo sistema, ruošianti geriamąjį vandenį.
Skaityti daugiau
Stacionari vandens kolonėlė Zerica

zerica-150x65

Stacionari vandens kolonėlė Zerica

Su Zerica vartosite tiekiamą vandenį, kurį kolonėlė išfiltruos ir atvėsins. Patvarus ir praktiškas plieno korpusas. Galima pasirinkti vieną arba abu naudojimo būdus - įprastą čiaupą ir/arba fontano čiaupą. Ekonomiška alternatyva perkamam geriamam vandeniui biuruose, gamybos patalpose, viešose erdvėse. Didelis darbo našumas, minimalios eksploatacinės sąnaudos. Automatinė vandens temperatūros kontrolė, momentinis vandens vėsinimas. Naudojant šilumos kaitos technologiją, vandenį atvėsina itin greitai, nereikia vėsaus vandens talpos.
Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"