Kiti filtrai

Elektroferezė yra šiuolaikiška ekologiška alternatyva tradiciniam vandens minkštinimui. Ji pasiteisina ten, kur dėl vandens vartojimo sezoniškumo ir mažų kiekių suabejojama tradicinio minkštiklio ekonomine nauda. Arba tais atvejais, kai įprasto filtro nėra galimybės sumontuoti – jis tiesiog netelpa.

Elektrozerezės prietaisai Calmat® ir Vulcan® nepakeičia vandens kokybės, bet įtakoja kalkių kristalizaciją. Jei minkštinant jonų mainais rezultatą matome lygindami kietųjų mineralų kiekį vandenyje prieš ir po filtro, tai čia tyrimui pasitelksime mikroskopą ir tirsime kalkių kristalų formą. Įrenginys nenaudoja magneto – tai dažnas analoginių sistemų minusas! Prietaisas veikia naudodamas patentuotą impulsų technologiją, kai natūralus elektroforezės procesas pakeičia kalcio ir magnio junginių kristalizacijos pobūdį. Junginiai kristalizuojasi suformuodami nekenksmingas, tarpusavyje nesijungiančias, smulkių miltelių pavidalo nuosėdas,-  monokristalus (kalkių dulkes), kurie išplaunami vandens srautu.

17

Veikia be druskų ir be cheminių reagentų! Nereikia įpjauti vamzdyno – montuojama apsukant esamą vamzdį specialiu laidu (yra komplekte). Galima montuoti ant bet kokio vamzdyno – tinka metaliniai vamzdžiai (geležis, varis, nerūdijantis plienas), ir sintetiniai/plastikiniai vamzdžiai (PVC, PE, PP, kiti)!

Calmat® iki Ø40mm

Calmat® iki Ø40mm

Calmat® yra ekologiškas ir ekonomiškas įrenginys. Impulsų technologija įmontuota į patvarią plastikinę dėžutę. Užima itin mažai vietos, nereikia įpjauti vamzdyno. Minimalios elektros sąnaudos. Pažangi alternatyvi technologija nenaudoja nei druskų, nei kitų reagentų. Taikoma tarptautinė garantija.
nuo 330 €
Skaityti daugiau
Vulcan 1000® ir Vulcan 5000®

Vulcan 1000® ir Vulcan 5000®

Visas Vulcan prietaisas yra įlietas į organinio stiklo bloką. Tai iedealus sprendimas techninėse patalpose ir 100 procentų atsparumas dulkėms. Puiki išvaizda ir itin praktiškas požiūris! Vokiška kokybė, jokių vandens slėgio nuostolių. Minimalios elektros sąnaudos. Pažangi alternatyvi technologija nenaudoja nei druskų, nei kitų reagentų. Taikoma tarptautinė garantija. Vandens debitas: - Vulcan 1000® iki 1m3/h; Vulcan 5000® iki 5m3/h.
nuo 530 €
Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"