Atbulinės Osmozės RO filtrai

Tam tikros pramonės šakos, medicininė įranga reikalauja ne tik nugeležinto ir suminkštinto vandens. Pirmieji apdorojimo procesai pašalina vienas medžiagas, tačiau papildo vandenį kitomis. Todėl galutiniam vandens apdorojimui reikalingas nudruskinimo procesas. Čia vanduo išvalomas nuo priemaišų naudojant specialią membraną. Naudojamas slėgis, kuris pro membraną praleidžia tik vandens molekules (pašalina 90-98proc. vandenyje ištirpusių medžiagų), todėl gaunamas itin grynas ir švarus vanduo.

Osmosiniai filtrai geriamam vadeniui namams >>

Priklausomai nuo gamybos proceso ypatybių, esamo vandens taršos ir kokybiško vandens poreikio, rekomenduojame keleto patikimų ir praktiškai išbandytų sistemų gamintojų įrangą.

1


aquaopr

ARO 200/300/400

Reverse Osmosis technologiją naudojantys įrenginiai kokybiškai užtikrina nudruskinto vandens poreikį nuo 30 l/h iki 50 l/h. Pasitarkite su mumis dėl konkretaus įrenginio parinkimo.


ARO 300G - 6000G

Reverse Osmosis technologiją naudojantys įrenginiai kokybiškai užtikrina nudruskinto vandens poreikį nuo 60 l/h iki 1000 l/h. Pasitarkite su mumis dėl konkretaus įrenginio parinkimo.


eco_water

EcoWater ROHD

Pilnai sukomplektuotos vandens nudruskinimo sistemos. Ypač platus asortimentas, didžiulė įvairaus galingumo ir komplektacijos įrangos pasiūla. Kokybiški, patikimi ir patikrinti laiko įrenginiai, sėkmingai naudojami Lietuvos versle jau daugiau nei 12 metų.


epuro3

Epuro

Epuro yra vienas iš Europoje veikiančių EcoWater padalinių, gaminantis bei komplektuojantis kokybišką pramoninę vandens gerinimo įrangą, gaminančią nuo 300 l/h iki 10000 l/h kokybiško vandens. Kiekvienu atveju vandens gerinimo sistema projektuojama atsižvelgiant į individualius kokybiško vandens poreikius, tiekiamo vandens kokybę bei gamybos ypatumus, reikalavimus apdoroto vandens kokybei.


herco

Herco Plus

Medicininės paskirties įranga, turinti visus privalomus medicininio įrenginio sertifikatus. Apdorotas vanduo naudojamas chemodializės procedūroms. Pribus yra įgaliotas Herco atstovas Lietuvoje. Mūsų sertifikuoti specialistai profesionaliai patars dėl įrangos pasirinkimo. Įrangą sumontuosime, apmokysime kaip naudotis ir padėsime aptarnauti.

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"