Nugeležinimo filtrai

Filtravimas oksidacijos būdu

Geležies junginiai, priklausomai nuo jų kiekio, kilmės, vandens pH, temperatūros, sąveikos su kitais vandenyje esančiais teršalais (pvz organinės kilmės teršalais), yra šalinami pasitelkiant keletą skirtingų būdų.

Vienas dažniausiai naudojamų - oksidacija (aeracija) – veikia naudojant natūralią dvivalentės geležies savybę oksiduotis, kai Fe2 jungiasi su oru ir įgauna Fe3 formą (geležies hidroksido junginius). Dauguma Fe3 junginių yra netirpios nuosėdos, kurios vėliau yra filtruojamos mechaniškai.

Oksidacinė sistema organizuojama jungiant tris etapus:

  • Aeracijos mazgą (kada ir kaip paduodamas oras),
  • Erdvę oksidacijai (vandens kontaktavimas su oru)
  • Erdvę filtravimui užpildu (teršalų filtravimas ir įrenginio regeneracija).
Oksidaciniai filtrai veikia automatiškai. Serviso ir regeneracijos ciklus valdo automatizuotas valdymo vožtuvas, o surinkti teršalai drenuojami į kanalizaciją.

Pramoninei ir komercijai skirtos geležies šalinimo sistemos gali būti komplektuojamos pagal šiuo metu esamą kokybiško vandens poreikį. Sistemas galima modernizuoti, renovuoti ir plėsti – jos gali kisti kartu su jūsų verslo apimtimi.

3

Galimi sistemų tipai: Single (vieno korpuso), Duplex (dvi kolonos), Triplex (trys kolonos), Quadraplex (keturios kolonos) ir daugiau.PR AIF PM 100PM/ 900PM

PREMIUM AIF PM sistemos komplektuojamos su oro įvedimo mazgu, oro kompresoriumi su programuojamu proporciniu impulsiniu paleidėju ir impulsiniu skaitikliu. Ši sistema ne tik užtikrina 100proc. oro patekimą į sistemą, bet ir garantuoja tikslų oro kiekį pagal momentinį poreikį. Impulsinis vandens tėkmės daviklis suprogramuotas pratekėjus tam tikram vandens kiekiui suaktyvinti oro kompresorių. Kompresorius per oro mazgą, sumontuotą prieš filtravimo sistemą, į tekantį vandenį paduoda orą. Papildomai galima montuoti įrenginių mazgus, pagerinančius geležies junginių pašalinimą tam tikromis aplinkybėmis: startinį maišytuvą, išorinius solenoidinius vožtuvus. Pagaminta ES

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"