Autoplovykloms

Auto plovyklų technologai jau keletą dešimtmečių žino kad kietas, su dideliu tirpiųjų medžiagų likučiu (TDS) vanduo palieka žymes, braižo automobilio dažus ir stiklą. Kalkės jungiasi su muilo dalelėmis, o tai trukdo muilui greitai ir nedidelėmis sąnaudomis įveikti nuo automobilio plaunamą purvą. Šį faktą patvirtina dažnas profesionalių priemonių auto plovykloms gamintojas.

Pagrindinės auto plovyklos operacijos apima tris dalykus: muilą, kuriuo plaunamas automobilis; vandenį, kuriuo nuplaunamas muilas, ir šluostes, kuriomis automobilis nusausinamas. Klientų reiklumas bei modernių technologijų galimybės verčia įprastas plovimo operacijas nuolat tobulinti. Šiandien auto plovyklos siūlo vis naujas paslaugas, pradedant molekulių lygyje aktyviomis priemonėmis, baigiant vandens lašų žymių nepaliekančiu skalavimu.

Vandens valymo ir filtravimo sistemos >>

Jau daug metų sėkmingai diegiame pagrindinio Pribus partnerio  EcoWater vandens gerinimo sistemas auto plovykloms.  EcoWater aktyvios anglies filtrai, minkštintuvai ir nudruskinimo įranga yra atpažįstama ir labiausiai pripažinta įranga šiame verslo segmente tiek Europoje, tiek anapus Atlanto.

Untitled-1

Sėkmingai veikiančios auto plovyklos vertina efektyvią ir taupią vandens paruošimo įrangą. Pasitarkite su mumis kaip galima būtų pagerinti jūsų auto plovykloje naudojamą vandenį.

 

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"