Daugiabučiams ir bendrijoms

Lietuvos gyventojas per parą sunaudoja nuo 60 iki 120 litrų vandens. Įrodyta, kad naudojant mikštą vandenį karšto vandens ruošimas kainuoja trečdaliu mažiau, o šildymo įrenginiai išlieka efektyvūs ir tarnauja ženklai ilgiau. Kaitinat kietą vandenį, kalcio ir magnio jonai jungiasi ir formuoja kalkakmenį.  Jei vanduo turi kitų priemaišų, pvz. Fe, drumzlių, ambrazyvių dalelyčių,– jos taip pat dalyvauja kalkakmenio formavimesi, ir kartu su kietaisiais mineralais nusėda ant kaitinimo elementų ir vidinių įrenginio sienelių. Be to, naudojant nefiltruotą vandenį, vamzdynas anka, krinta vandens spaudimas. Įrenginių bei vamzdyno priežiūra atsieina brangiai, o ilgainiui įrengimai susidėvi tiek, kad juos tenka neišvengiamai keisti.V

Vandens valymo sistemos >>

Daugiabučių namų ir komercinių pastatų  priežiūros specialistai kasdien stebi bei prižiūri viso ūkio techninių mazgų darbą bei bendro naudojimo zonas. Kietas (kalkėtas) vanduo kainuoja, o Pribus įranga energijos išlaidas gali sumažinti trečdaliu. Ir kartu bus tausojami inžineriniai pastato mazgai -  šildymo, vėdinimo, kondicionavimo bei vandentiekio įrenginiai, vamzdynai.

daugiabuciams-ir-bendrijoms

Tuo tarpu jūsų klientas – galutinis vandens vartotojas – taip pat patiria kalkėto vandens nepatogumus. Lygiai taip pat kalkėja jo buitinė technika, genda prietaisai, erzina kalkių nuosėdos. Pasitarkite su Pribus technologu. Įvertinsime jūsų objektui tiekiamo vandens kokybę, padėsime pristatyti vandens gerinimo įrangos privalumus ir naudą gyventojams, atsakysime į kylančius klausimus. Patarsime kaip įrangą prižiūrėti, kad ji ilgiau ir efektyviau tarnautų.

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"