Gyvenvietėms

Priemiesčiuose, miesteliuose ir kaimo vietovėse vanduo gyventojams ir verslui tiekiamas iš vietinių gręžinių. Vietinės vandens paruošimo stoties pagrindinė užduotis yra garantuoti pastovią tiekiamo vandens kokybę, kuri nepriekaištingai atitiktų visus HN:2003 higienos normoje nustatytus kokybinius bei saugios mikrobiologinės švaros reikalavimus.

Daugeliu atvejų svarbiausias uždavinys yra suvaldyti geležies, mangano, sulfidų bei organikos kiekį vandenyje. Geležies junginiai yra palanki terpė daugintis organinės kilmės teršalams ir mikrobams. Jie taip pat gadina visą vamzdyną, palaipsniui mažina vandens slėgį. Gyventojai skundžiasi dėl vandens spalvos, kvapo, priemaišų. Ruduoja santechnikos prietaisai, neišsiskalbia skalbiniai, vanduo neskanus gerti.

Modernūs ir efektyvūs PRIBUS vandens filtrai užtikrina vandens kokybę, įskaitant ypatingus reikalavimus geriamajam vandeniui. Mūsų įranga veikia efektyviau, todėl padeda taupyti bendrus išteklius – vandenį, elektros energiją, ir vandenį naudojančią ir vandenį šildančią įrangą.

Vandens valymo įrenginiai

gyvenviete

Filtruotas vanduo tausoja ne tik bendrą vamzdyną, jis taip pat naudingas individualiuose ūkiuose, vartotojai tai pastebi.  Kita vertus, kuo vanduo prastesnis, tuo gyventojai, kovodami su kalkėto ir geležingo vandens pasėkmėmis, sunaudoja daugiau ir agresyvesnės buities chemijos priemonių, kurios patenka į bendrus valymo įrenginius.

PRIBUS technologai nuo pat 1999 metų rengia pasiūlymus ir sėkmingai dalyvauja viešai skelbiamuose vandenvalos įrengimų pirkimo ir/arba modernizacijos konkursuose. Turime teigiamos patirties projektuojant, diegiant bei prižiūrint vandens valymo stotis, kurių darbo pajėgumas nuo 5m3/h iki 50m3/h.

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"