Ligoninėms ir sanatorijoms

Operacinės, chirurgijos ir akušerijos skyriai, reanimacijos palatos, dializės, stomatologijos, privačios med. praktikos kabinetai, pradedant medicinos įrankių dezinfekcija ir baigiant vandens tiekimu tiesioginiam sąlyčiui su pacientu,  reikalauja užtikrintos ir pastovios kokybės, mikrobiologiškai saugaus vandens. Kietas, druskingas, nefiltruotas vanduo kenkia jautriai medicinos įrangai, kurią greitai pažeidžia ir dažnai neatstatomai sugadina.

Vandens valymo ir filtravimo sistemos >>

Kitas aspektas – bendro naudojimo vanduo, kurį įstaiga sunaudoja ūkinėms reikmėms ir antrinėms paslaugoms. Tai patalpų šildymas, karšto vandens ruošimas, vandens procedūros, patalpų švara, maisto ruošimas, patalynės skalbimas ir pan. Skaidyti vandens filtravimo sistemą į technologines pakopas – finansiškai naudinga. Taupomos didžiulės sumos gaminant karštą vandenį, eksploatuojant vandentiekio sistemą,  dirbant su medicinine įranga.

Tiekiamo vandens kokybė svarbi tiek medicinos personalui, tiek įrangą prižiūrintiems technikams, tiek ir pacientams, priimantiems gydymo paslaugą ir vandens tyrumą patiriantiems tiesiogiai. Pribus technologai  padės tikslingai nuspręsti, kokio lygio filtravimas efektyviausias kiekviename skyriuje, kiekviename vandens vartojimo taške.

ligoninems-ir-sanatorijoms

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"