Žemės ūkiui

Augalininkystės ūkiuose agronomai žino kad vandens nuosėdos ant augalų lapų trukdo saulės spinduliams prasiskverbti į augalą, ir taip mažina fotosintezės procesą ir lėtina augimą. Laistant kietu vandeniu, ant augalų lapų formuojasi kalkių nuosėdų mikrotinklas, kuris veikia kaip skaidrus šviesą atspindintis stiklas, todėl saulės spinduliai dažnai nudegina augalus. Geležingas, kietas vanduo yra nepageidaujamas auginant gyvulius bei paukščius, nes tiek geležingas vanduo, tiek kalkių nuosėdos yra puiki terpė daugintis bakterijoms ir dumbliams. To rezultatas – ligos, infekcijos bei lėtas jauniklių augimas.

Naudojant nefiltruotą vandenį ženkliai mažėja viso ūkio efektyvumas, o tai kainuoja pinigus, atima laiko ir energijos, lėtina darbo procesą . Tuo tarpu pasirūpinus vandens kokybe  inkubatoriai, šiltnamiai, fermos ir kitos ūkio patalpos bus švaresnės, drėgmės palaikymo sistemos veiks efektyviau, nesikimš laistymo, girdyklų ir kiti mechanizmai, sumažės infekcijų ir ligų tikimybė.

Vandens filtravimo sistemos >>

Untitled-222

Ženklai „Ekologiškas“ bei „Organiškai užaugintas“ kalba ir apie vandens ūkyje kokybę. Pagrindinio Pribus partnerio EcoWater pavadinime „eko“ keletu dešimtmečių aplenkė ekologiškų produktų išpopuliarėjima. Specifinės žinios padeda mums pakreipti vandens vartojimą tinkama linkme ir efektyviau valdyti ūkį. Todėl žemės ūkio specialistams Pribus technologai siūlo tiek tradicines, tiek alternatyvias ekologiškas technologijas vandeniui paruošti. Pasitarkite su mumis kaip galime pagerinti jūsų ūkio vandenį.

 

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"