Apie mus

Nuo 1999 metų atsakingai ir profesionaliai sprendžiame vandens kietumo, drumstumo, druskingumo, viršytos geležies problemas. Diegiame įprastas ir sudėtingas nestandartines vandens filtravimo sistemas, apdorojančias daug kartų viršytą geležies kiekį, organiką, manganą, sulfidus. Įgyvendiname centralizuotai tiekiamo vandens bei privačių vandens šaltinių (gręžinių, šulinių) vandens gerinimo sistemas. Kiekvienais metais dalyvaujame profesinės kvalifikacijos sesijose, lankome tarptautines vandenvalos parodas, dalyvaujame virtualiuose profesiniuose debatuose. Esame draugiškas kolektyvas, ir nuolat dalinamės patirtimi. Naudojame nuosavą veiklos programą „ProfitStore“ ir nemokamai primename apie filtro eksploatacinių medžiagų išsieikvojimą, greitai ir kokybiškai aptarnaujame įrenginius.

Kodėl pribus

 • apie_mus_07

  Tarptautinė garantija

  Nuosekli, ilgalaikė ir sėkminga partnerystė padeda mums tobulėti, o kartu pritaikyti pažangius gamintojų išradimus mūsų vietinei rinkai.  Parduodame modernius ir ekonomiškus vandens filtrus.  Esame sertifikuotas vieno didžiausių vandens filtrų gamintojų pasaulyje - “Ecowater systems“ -  atstovas Lietuvoje. Taip pat atstovaujame kitus svarbius vandens valymo įrengimų gamintojus - Aquapro, Cintropur, Clack, Woongjin Coway, CWT, Epuro, Herco.

 • apie_mus_09

  Visoje Lietuvoje

  Iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos biurų pasiekiame klientus net labiausiai nutolusiose vietovėse. Įvairiuose Lietuvos regionuose sprendžiame vandens kietumo, drumstumo, geležies problemas. Konsultuojame nemokamai. Montuojame įprastas ir sudėtingas nestandartines vandens filtravimo sistemas, sprendžiame situacijas su ypatingai viršytu kalkių, geležies kiekiu, organika, manganu, sulfidais.

 • apie_mus_15

  Patyrę ir atsakingi

  Patyrę ir patikimi profesionalai patars kokią įrangą rinktis ir kaip ją prižiūrėti. Pribus kolektyvo branduolys nekinta nuo pirmųjų dienų. Džiaugiamės maža darbuotojų kaita - kartą susidraugavę, mūsų klientai noriai bendrauja su jau žinomu specialistu. Didžiuojamės kiekvienu drauge su mumis užaugusiu vandenvalos profesionalu. Ir turime itin stiprų užnugarį – laiko patikrintus partnerius, skatinančius ir padedančius tobulėti.

 • apie_mus_13

  Garantinė priežiūra

  Pasirinkę PRIBUS gaunate aukščiausios klasės vandenvalos paslaugų paketą. Vandens filtrus pristatome į vietą ir sumontuojame. Vykdome garantinę priežiūrą. Sutartu laiku atvykstame atlikti profilaktikos ir/arba aptarnavimo darbų, aprūpiname eksploatacinėmis medžiagomis. Tikriname vandens kokybę ir valdiklio programavimą. Nesvarbu, ar Jums reikia vienkartinės paslaugos, ar savarankiškos priežiūros plano, Pribus specialistas patars ir pasirūpins jūsų įrangos aptarnavimu ir priežiūra. Mes kiekvieną dieną lankome klientus, atliekame profesionalią diagnostiką ir vandens sistemos atnaujinimus, pristatome kokybiškas medžiagas.

 • apie_mus_19

  Taupanti įranga

  Mažiau išleisite buitinei chemijai, prietaisų priežiūrai. Ir mėgausitės geresniu vandeniu. Mes siūlome patogesnį, malonesnį ir jūsų pomėgius atitinkantį gyvenimo būdą. Nes minkštas, filtruotas vanduo ryte švelniau pažadina ir nuteikia žvaliai dienai. Sutaupo jėgų ir laiko namų ruošoje. Ir sutaupo pinigų, kuriuos išleistumėte šveitikliams, valikliams, skalbikliams ir šampūnams.  Buities prietaisai tarnauja ilgiau, nereikia jų remontuoti. Ir gaunate mažesnes energijos vartojimo sąskaitas.

 • apie_mus_27

  Protingi namai

  Modernesnė įranga suteikia papildomos vertės - filtruoja patogiau, tiksliau, kokybiškiau. Nauja WiFi savybė su Hydrolink Plus! Paprastas ir saugus būdas su filtru išmaniau bendrauti telefonu, planšete, kompiuteriu. Gaukite naudingus įspėjimus, tokius kaip "baigiasi druska", "nustatytas gedimas", "neįprastai daug vartojama vandens" ir kitus; koreguokite įrangos nustatymus, siųskite pranešimus mums ir/arba gamintojui.

 • apie_mus_26

  Sertifikatai ir pripažinimas

  Mes tikriname partnerių reputaciją ir gaminių kokybę. Tikrinkite ir jūs - pripažintos organizacijos rekomenduoja! EcoWater yra pirmas vandens gerinimo įrangos gamintojas, 1925 m. patentavęs pirmąjį buitinį vandens minkštinimo filtrą. Taip pat Ecowater yra pirmas filtrų gamintojas, gavęs ISO 9001 sertifikatą, ir pirmas, kurio gaminių kokybę įvertino Good Housekeeping žurnalas, kuris nuo 1909 metų rašo vartotojų teisių gynimo temomis ir ženklina pačių patikrintus ir rekomenduojamus gaminius. Mūsų partneriai taip pat turi svarbius ir reikšmingus gamybos bei gaminių sertifikatus, kuriuos pateikiame prie kiekvieno įrenginio: CE,  NSF,  Public Health and Safety CompanyTM, WQA, TUV, Red Dot.

 • apie_mus_35

  Eko draugai

  Geriausias gamtos draugas - minkštas vanduo. Ir protingas, tausojantis gamtą vandens filtras. Mūsų atsakomybė ir įsipareigojimai apima kur kas daugiau nei sąvoka "vanduo". Modernūs filtrai turi daugybę papildomų naudų, svarbių sąmoningai mažesniam vandens vartojimui. Minkštas vanduo leidžia rinktis ekologišką buitinę chemiją ir priemones asmens higienai, o minkštame vandenyje šios priemonės veikia efektyviau. Gaminant ir testuojant gaminius, mūsų partneriai naudoja uždarą ciklą - tas pats vanduo išvalomas ir vėl naudojamas gamyboje. Visos mūsų prekių pakuotės yra perdirbamos, o mūsų aptarnavimo sistema padeda protingai paskirstyti logistiką ir sutaupyti tūkstančius kilometrų kelio ir tiek pat litrų kuro, taip prisidedant prie taršos mažinimo.

 • apie_mus_38

  Vanduo namams Vanduo gamybai

  Namuose reikia minkšto, tyro ir skanus vandens. Didesnio kiekio, tačiau tokio pat gero vandens reikia pramonei, komercijai. Visi vandens filtravimo etapai - pradedant mechaniniu ambrazyvo surinkimu, baigiant sudėtingomis nudruskinto vandens sistemomis, montuojami tiek namuose, tiek didelį vandens kiekį naudojančiuose objektuose. Kiekvienas atsuktas čiaupas turi aiškią vandens naudojimo paskirtį. PRIBUS specialisto uždavinys yra tikslingai ir efektyviai vandenį paruošti. Tiek dušui ir maisto gamybai, tiek katilinei, dializės aparatui ar garo katilui.

 • apie_mus_46

  Geriausias pasiūlymas

  Sėkmingas sandoris: iš patikimo šaltinio gaunate vertingą įrangą ir paslaugas, mes - patenkintą klientą. Nesirinkite mūsų jei girdėjote prastų atsiliepimų. Tačiau jei liksite mumis patenkinti,- tikimės kad mus rekomenduosite. Teigiama patirtis veikia stipriau, todėl didžiausia dalis naujų klientų į PRIBUS kreipiasi savo kaimynų ir bičiulių paskatinti. Sėkmingai veikiantys biurai, patikimi profesionalūs specialistai. Aiškus kokybiškas asortimentas. Reikalaukite geriausio pasiūlymo – kreipkitės į arčiausiai esantį PRIBUS biurą.

 • apie_mus_44

  Jūsų poreikiai

  Analizuojame vandenį ir Jūsų poreikius. Pateikiame aiškias ir argumentuotas rekomendacijas. Pažįstame vandens kokybės geografiją, turime patirties beveik su visų Lietuvos vandenviečių ir vietovių vandeniu. Aiškiai ir suprantamai pateikiame individualų vandens gerinimo sprendimą. Vandens filtrus kiekvieną kartą parenkame individualiai. Atsakingai įvertiname tiekiamo vandens kokybę. Ne mažiau svarbūs yra jūsų asmeniniai poreikiai ir lūkesčiai. Aiškinamės kiek asmenų gyvens būste, kiek ir kokių vandens prietaisų turite, kam bus naudojamas filtruotas vanduo ir kiek filtruoto vandens reikia. Ir pateik

 • apie_mus_22

  Įsipareigoję klientams

  Jau virš 17 metų geriname vandens kokybę ir  rūpinamės nepriekaištingu įrangos veikimu. Naudojame originalią, mums ir mūsų klientams sukurtą „ProfitStore“ programą. Matome ir primename, kada reikia pakeisti filtro kasetes, papildyti druskos talpą. Numatydami kad būsime šalia jūsų, pasiūlome medžiagų atsargai. Konsultuojame nemokamai telefonu - kaip savarankiškai perprogramuoti filtrus, kaip nustatyti ir pašalinti nesudėtingus gedimus.

Įsipareigojimai klientams

Kad vartotojui būtų patogiau ir lengviau atpažinti geriausius gaminius, vandens filtrai ženklinami sutartiniais visuotinai pripažįstamais simboliais. Vandens filtrų gamintojai investuoja nemažai lėšų į savo produktų kūrimą. Tai apima naujų technologijų vystymą, efektyvumo ir naudos vartotojui stiprinimą, įrenginio išskirtinumą ir dizainą. Priklausomai nuo įrenginio originalios kilmės šalies, gamintojo gamybinių sąlygų ir konkretaus įrenginio technologinio lygio, įrenginius išbando, lygina, vertina ir aprašo įvairios tarptautinės organizacijos. Kiekviena jų priima organizacijos patikros metodais grįstą savarankišką sprendimą ar rekomenduoti įrenginį vartotojams.

ce CE reiškia gaminio atitikimą Europos Bendrijos reikalavimams. CE ženklu  žymimas gaminys, kuris, prieš patekdamas į Europos rinkas, buvo patikrintas pagal atitinkamas gaminio atitikties įvertinimo procedūras, ir atitinka visas taikytinas Bendrijos nuostatas.
iso9001logo100 ISO 9001 – ECOWATER SYSTEMS yra pirmas vandens gerinimo įrangos gamintojas, turintis ISO 9001 sertifikatą.
nsf PUBLIC HEALHT AND SAFETY COMPANY TM - nepriklausoma tarptautinė visuomeninė nepelno organizacija, diegianti saugaus vartojimo standartus ir sertifikuojanti saugius produktus. NSF ženklu žymimos tik organizacijos ištirtos ir jos saugaus vartojimo standartus atitinkančios maisto, oro, vandens ir panašių kategorijų prekės. Taip NSF International vykdo savo misiją – nuolatinį visuomeninės sveikatos įsipareigojimą, padedantį kiekvienam gyventi saugiai.
nnnnn WATER QUALITY ASSOCIATION yra pelno nesiekianti tarptautinės prekybos asociacija, atstovaujanti buitinės, komercinės, pramoninės paskirties vandens gerinimo įrangos gamybos ir prekybos rinkoms. WQA vykdo vandens kokybės tyrimus ir jų rezultatus skelbia viešai, palaiko glaudžius ryšius su kitomis valstybinėmis bei nevalstybinėmis organizacijomis, atstovaujančiomis skirtingus vandens kokybės aspektus.
good Good Housekeeping – žurnalas, nuo 1909 metų rašantis vartotojų teisių gynimo temomis. Good Housekeeping ženklu gali būti pažymėti tik tie produktai, kuriuos žurnalas sutinka aprašyti. Žurnalas įsipareigoja per dvejus metus nuo Good Housekeeping ženklu pažymėtos prekės įsigijimo pakeisti prekę nauja arba net grąžinti sumokėtus pinigus, jei ta prekė neveikia ar sugedo (suteikia papildomą garantiją vartotojui). ECOWATER įranga yra pirmoji pripažinta ir Good Housekeeping paženklinta vandens gerinimo įranga.
tuv TUV yra itin griežtas kokybės standartas, taikomas Vokietijoje pagamintoms ir/arba Vokietijos teritorijoje platinamoms prekėms bei įrenginiams.
redd Red Dot tarptautinis apdovanojamas, kasmet teikiamas buities įrenginiams už ypatingus pasiekimus tobulinant buitinių prietaisų dizainą ir funkcionalumą.

Pribus istorija, misija, vizija

 1. Pribus UAB 1999 metais įkūrė du vandenvalos specialistai. Esame 100 proc. lietuviško kapitalo įmonė.
 2. Pagrindinė Pribus veiklos sritis – vandenvala. Nesiblaškome, koncentruojamės ir telkiame žinias bei tobuliname įgūdžius ties šia sritimi.
 3. Nuo 1999m. atstovaujame pagrindinį buitinių vandens filtrų gamintoją EcoWater. Tai gamintojas legenda, turintis tvirtą vertybinį ir kokybinį stuburą, atpažįstamas ir vertinamas visame pasaulyje. EcoWater vertybės ir pažanga smarkiai įtakoja mūsų siekius ir tikslus.
 4. 2000m. metais įdiegėme pirmąją Pribus vandenvalos įrangą 3.500 gyventojų turinčiame miestelyje, kuri ir šiandien sėkmingai veikia.
 5. 2002m. atidarėme Pribus biurą Klaipėdoje – jau 15 metų darbuojamės pajūrio regione.
 6. 2005m. įsikėlėme į patalpas adresu Sėlių g. 13 Vilniuje, kur ir dabar reziduoja pagrindinis Pribus biuras.
 7. 2005 m. mūsų pasiekimus įvertino EcoWater – gavome Top Volume Dealer Europe'2004 apdovanojimą.
 8. 2007m. Atidarėme Pribus biurą Kaune – jau 10 metų turime savarankišką Kauno biurą.
 9. 2007m. gavome EcoWater apdovanojimą Top Volume Dealer'2006.
 10. 2011m. Klaipėdos biuras įsikūrė nauju adresu Naujoji Uosto 8A, kur mus rasite ir šiandien.
 11. 2012 m. Kauno biuras įsikūrė A. Juozapavičiaus prospekte 21, o 2013m. galutinai apsistojome A. Juozapavičiaus prospekte 27. Manome kad patogi ir pastovi biuro vieta yra svarbi klientams, todėl esame sėslūs.
 12. 2015m. tapome sertifikuotais chemodializės įrangos specialistais ir Herco atstovais Lietuvoje.
 13. 2015m. Ecowater tarptautinėje atstovų konvencijoje įvertino Pribus kaip Best Show Room Europe'2015.
 14. Augome ir plėtėmės, per pastarąjį dešimtmetį susiformavo bemaž nekintantis 16 specialistų kolektyvas.
 15. Mes save priskiriame vietiniam verslui, nors veiklos geografija neapsiriboja tik Lietuvos teritorija.