Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Pribus paslaugos

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės

Pasirūpinsime jūsų vandens kokybe

Pribus paslaugos

Pribus paslaugos
Vandens tyrimai

Vandens tyrimai

Užvežkite vandens mėginį į Pribus. Mes naudojame kompaktiškas vandens tyrimo laboratorijas, aprūpintas sertifikuotais pagrindinių vandens kokybės parametrų testais. Jei reikalinga, su šiomis mini laboratorijomis galime atvykti į Jūsų namus, įstaigą ar biurą, ir per penkias minutes nustatyti pagrindinius vandens kokybės parametrus. Tai nemokama paslauga mūsų klientams, perkantiems Pribus vandens gerinimo įrangą ir/arba užsakantiems įrangos aptarnavimo paslaugas. Skaityti daugiau >

Konsultuojame

Pažintis prasideda nuo vandens kokybės tyrimo. Puiku, jei jau turite ne senesnį nei du mėnesiai tiekiamo vandens tyrimą. Jei pritrūks duomenų arba suabejosime dėl senaties – vandenį ištirsime naujai. Kalbėsimės apie jūsų vandens vartojimo įpročius, naudojamą įrangą, vandens taškų skaičių. Papasakosime, kokios naudos gausite iš Pribus įrangos. Įvertinsime montavimui reikiamą erdvę, technines sąlygas. Mes konsultuojame, jūs renkatės.

Konsultacija
Montavimas

Montuojame

Bet kurį mūsų filtrą galite sumontuoti savarankiškai. Tam pateikiame aiškias ir suprantamas gamintojo instrukcijas. Jei užsakote įrangos montavimo paslaugą, įrangą ir montavimo medžiagas pristatome nemokamai. Naudojame sertifikuotas montavimo detales, turime visą kokybiškam montažui atlikti būtiną įrangą bei darbo saugos priemones, esame įgalioti atlikti montavimo ir paleidimo darbus. Darbo vietą paliekame tvarkingą. Ir patariame kaip toliau patiems prižiūrėti įrenginį.

Prižiūrime

Tiems, kurie patiki filtrų priežiūrą Pribus, sukūrėme filtrų priežiūros programą. Primename kada papildyti druskos atsargas, pakeisti kasetes. Mūsų technikai kiekvieną darbo dieną lanko klientus. Iš anksto suderiname aptarnavimą ir atvykstame laiku. Tiekiame kokybiškas, gamintojo rekomenduotas medžiagas. Norintiems savarankiškai prižiūrėti filtrus, daug patarimų pateikiame savo straipsniuose. Konsultuojame telefonu. Padedame suprogramuoti nusimušusį valdiklį, nustatyti laikmatį.

Priežiūra
Garantinis aptarnavimas

Renovuojame filtrus

Pakitus tiekiamo vandens kokybei ir/arba vandens suvartojimui, filtrą galima atnaujinti ir pritaikyti naujiems poreikiams. Arba norite modernesnio valdymo, daugiau patogumo. Pirmiausia įvertinsime esamus filtrus: išfiltruoto vandens kokybę, kiekį, regeneracijos sąnaudas. Patikrinsime valdiklį, užpildo kiekį ir būklę, atskirų mazgų būklę. Patarsime, ką tikslinga keisti, o ką atnaujinti ir naudoti toliau. Turite abejonių ar filtras veikia? Skambinkite mums – įvertinsime situaciją ir patarsime.

Vandens filtrų
garantija

Užvežkite vandens mėginį į Pribus. Mes naudojame kompaktiškas laboratorijas, aprūpintas sertifikuotais pagrindinių vandens kokybės parametrų testais. Jei reikalinga, su mini laboratorijomis galime atvykti į namus, įstaigą ar biurą, ir per penkias minutes nustatyti pagrindinius vandens kokybės parametrus. Tai nemokama paslauga mūsų klientams, perkantiems Pribus vandens gerinimo įrangą ir/arba užsakantiems įrangos aptarnavimo paslaugas.

Priežiūra
EcoWater

EcoWater atstovas Baltijos šalyse

Pribus yra vienintelis sertifikuotas EcoWater Systems, Inc. atstovas Lietuvoje, turintis teisę prekiauti, montuoti ir aptarnauti EcoWater įrenginius buičiai (EcoWater, eVOLUTION, Atlas, A-Star, Norht Star, TapWorks, kt) ir pramonei (EcoWater 5000 Series, RODH, Epuro).

Turite klausimų, skambinkite

8 650 809 99

Pagrindiniai filtravimo sistemos
priežiūros veiksmai

Reguliari vandens filtravimo sistemos priežiūra užtikrina pilnavertį įrenginio veikimą ir prailgina jo tarnavimo laiką, o duomenų fiksavimas priežiūros žurnale padeda sekti tvarkingą įrenginio priežiūrą. Be to, iškilus nenumatytiems nesklandumams, šių duomenų dėka galime diagnozuoti filtro veiklos trikdžių dažnį ir kitą naudingą informaciją.
Žemiau yra keletas PRIBUS naudingų patarimų. Atidžiai perskaitykite ir vykdykite juos.

Jei nepastebėsite, kad druska pasibaigė, be sūrymo filtras neišsiplaus, todėl vanduo bus kietas. Iš pradžių, kol nusistovės druskos pildymo dažnis, tikrinkite druskos kiekį kartą kas dvi – tris savaites. Vėliau tai galėsite daryti rečiau. Visuomet pildykite talpą, jei druskos lygis nukrito iki ¼. Naudokite tik specialiai vandens minkštinimo filtrams skirtą druską. Druska pilama į druskos talpą. Pildami įsitikinkite kad druskos siurbimo šulinio dangtis uždarytas – druska negali patekti į siurbimo šulinį! Kartą per metus, priklausomai nuo tiekiamo vandens kietumo, ir ypač jei yra geležies, rekomenduojame filtro užpildą atnaujinti specialia priemone.

Druskos tiltas susidaro sukibus viršutiniam druskos sluoksniui, kai dugne esanti druska ilgainiui sunaudojama sūrimo gamybai, ir naujo sūrymo vanduo nebepasiekia aukščiau sukibusios druskos. Vandens regeneracija vyksta kaip programuota, tačiau su vandeniu, be sūrimo, ir filtras neišsiplauna. Jeigu talpoje druskos daug, sunku vizualiai nustatyti ar po normaliai atrodančiais briketais nėra tuščios ertmės. Patikrinti galite pasitelkę švarią lazdą. Ją priglauskite prie talpos šono, pažymėkite aukščio atskaitos tašką maždaug 3 – 5 cm žemiau talpos viršaus. Tuomet labai atsargiai lazdą leiskite į talpą, bandydami pasiekti dugną. Jei pajusite stipresnį pasipriešinimą nepasiekę dugno, gali būti, kad pataikėte į druskos akmens sluoksnį. Lazdą įkiškite keliose vietose skaldydami tiltą. Nedaužykite talpos šonų, nes taip galite ją pažeisti. Jeigu tiltas susidarė dėl netinkamos kokybės druskos, išimkite seną druską iš talpos, kruopščiai išvalykite talpą ir pripildykite nauja kokybiška druska.

Vandens filtro priežiūra ir regeneracija pritaikyti tik filtro pase nurodytoms slėgio sąlygoms. Būtina sekti paduodamo vandens slėgį, kad būtumėte tikri jog spaudimas tinkamas, ypač atbulinio plovimo (angl. Backwash) metu. Jei slėgis nukrenta žemiau kritinės ribos, būtinai suraskite priežastį ir ją pašalinkite. Jeigu slėgis pakyla virš kritinės ribos, būtinai įmontuokite slėgio reduktorių. Taip pat būtina vengti hidraulinių slėgio smūgių.

Sukaupti teršalai plovimo metu drenuojamai į kanalizaciją. Todėl drenavimo žarna visuomet turi būti laisva, neužspausta, neperlenkta, sandari.

Periodiškai tikrinkite tiek tiekiamo, tiek filtruoto vandens kokybę, kad įsitikintumėte jos įrenginio darbo sąlygos nekinta, ir įrenginio programavimas jas atitinka. Šių duomenų analizė padeda nuspręsti, kada reikia keisti filtravimo užpildą arba naudoti papildomas užpildo priežiūros priemones.

Rekomenduojama periodiškai tikrinti ir atitinkamai koreguoti programavimo nustatymus. Taip pat, ypač po elektros tiekimų nutraukimo, būtina patikrinti, ir jei reikia - iš naujo nustatyti esamą laiką, nes priešingu atveju filtras vykdys prasiplovimo programą pagal neteisingus laikmačio nustatymus.

Naudotojas, vykdydamas garantijos sąlygas, privalo mažiausiai vieną kartą per kiekvienus metus atlikti techninį įrenginio aptarnavimą. Tam galima susitarti su PRIBUS iš anksto. Jį sudaro profilaktinis užpildo plovimas, valdymo vožtuvo išvalymas, oksidacijos mazgo būklės įvertinimas. Jei reikalinga, būtina keisti natūraliai susidėvėjusias detales.

Mūsų technikai, nustatę susidėvėjimą ar užsikimšimą, gali rekomenduoti papildomas priežiūros operacijas - filtravimo dervos atstatymą reagentu, valdymo vožtuvo išvalymą, oksidacijos mazgo išvalymą. Šias operacijas gali atlikti PRIBUS, arba jei įmanoma atlikti savarankiškai, paaiškinsime kaip tai tinkamai padaryti.

• Ar šviečia įrenginio ekranas , t.y. ar įrenginiui tiekiama elektra?
• Ar teisingai rodomas laikas? Būtina atstatyti teisingą laiką įrenginio laikmatyje.
• Ar teisingai nustatytas apėjimo linijos vožtuvas, t.y ar vanduo teka per vandens filtrą?
• Ar drenavimo žarna nėra perlenkta, užlaužta, kitaip užspausta?
• Tik minkštinimo filtrams: patikrinkite, ar druskos talpoje yra druskos, ar nėra susidariusio druskos tilto?
• Tik minkštinimo filtrams: peržiūrėkite pagrindinius nustatymus - ar vandens kietumo nustatymas tikrai atitinka tiekiamo vandens kietumą ir geležies kiekį?

Jeigu iškilo sunkumų atliekant patikrą – skambinkite mums.
Jei atlikus patikrą nerandate kieto vandens priežasties, kreipkitės į PRIBUS technikus.
?
Gaukite mūsų pasiūlymą su specialia nuolaida
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?