NaCl druska

Minkštintuvo efektyvumas proporcingas naudojamos druskos kokybei. Kad įvyktų jonų mainų reakcija ir filtras išsiplautų, įrenginys turi būti pasiruošęs tinkamą kiekį kokybiško sūrymo – be priemaišų, ne per skystą, bet ir neapsunkintą tąsios košės. Todėl druska turi būti švari, stabilios formos. Tam įtakos turi ne tik kokybiška žaliava ir gamyba, bet ir teisingas transportavimas bei sandėliavimas.

Kita vertus, namuose naudojamas minkštinimo filtras, lyginant su komerciniu/ pramoniniu, apdoroja ženkliai mažesnį kiekį vandens, regeneruoja rečiau, o vandens ruošimo grandinę sudaro ne viena pakopa. Todėl reikalavimai druskos formai, sūrymo susidarymo greičiui ir kokybei skiriasi nuo namuose naudojamos minkštinimo druskos. Mūsų nusistovėjusi praktika rekomenduoti druską atsižvelgus į naudojimo kiekį ir dažnį pasiteisina. Mes prekiaujame trijų tipų minkštinimo druska: Broxo, Broxetten ir Aqua Soft.

Druskos kainos teiraukitės telefonu >>

Broxo ir Broxetten

Abi šios rūšys sukurtos bendradarbiaujant su buitinių minkštinimo įrenginių technologais. Produktas pagamintas iš vaakume išgarintos druskos, taigi – itin švarus. Skiriasi druskos forma: Broxo yra fasuojama skaldytomis granulėmis, o Broxetten – tabletėmis. Abu produktai idealiai tinka buitiniams vandens minkštinimo filtrams. Fasuojama į patogius plastikinius perdirbamus maišus, po 25 kg. Pagaminta Olandijoje.

Aqua Soft

Druska vandens minkštinimui tabletėmis, orientuota į komercinės bei pramoninės paskirties vandens minkštinimo sistemas. Tabletės yra atsparios mechaniniam poveikiui, netrupa, jų forma bei dydis garantuoja laipsnišką tirpimą, eliminuoja druskos tiltų susidarymo galimybę. Fasuojama į patogius plastikinius perdirbamus maišus, po 25 kg. Pagaminta ES.

5

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"