Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Namams

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės

Vandens gerinimo sprendimai

Namams

Pribus paslaugos
Individualus Individualus

Gaukite individualų
vandens filtro pasiūlymą namams

Vandens kokybė yra viena sąlygų renkantis vandens filtrus. Patariame pirma padaryti vandens tyrimą. Atvažiuojame į vietą ir naudojame tik sertifikuotas mobilias laboratorijas.

Filtruotas vanduo be kalkių, be kvapo, be geležies.

Tyras, skaidrus ir saugus
visiems namams

Gerkite tyrą ir skanų vandenį, tiesiai iš čiaupo. Mėgaukitės minkštu vandeniu vonioje ir duše, skalbdami drabužius ir tvarkydami namus.

Virtuvė Tausojamas keramikos ir akmens paviršius Nukalkintas vanduo indaplovei Nebekalkėja virdulys, saugus vanduo kavos aparatui Vanduo maistui ir gėrimui Draugiška gamtai, mažiau agresyvios chemijos
Vonia Švari dušo kabina, tausojami čiaupai ir dušo prietaisai Teigiamas poveikis odai ir plaukams, priemonės veikia efektyviau Nekalkėja ir nerudija vonios keramika Minkšti ir švarūs skalbiniai
Katilinė Kokybiškas vanduo skalbyklei, džiovyklei Paspartina ir palengvina namų ruošą Kokybiškas vanduo boileriui, katilui, grindų šildymui

Mechaninis dalelių filtravimas

Vandens skaidrinimas

Nauda: mechaninių dalelių filtravimas

Mechaninis filtras šalina purvo, molio, smėlio, dumblo daleles, oksiduotos geležies junginius, vamzdyno sankaupų atplaišas ir kitą ambrazyvą. Svarbu žinoti kad mechaninis filtras nestabdo vandenyje ištirpusių medžiagų – tam reikalingas kitas filtruojamai medžiagai skirtas barjeras (filtras, užpildas). Todėl mechaniškai nufiltravę tik paruošiame vandenį tolimesniam gerinimui. Montuoti mechaninį filtrą rekomenduojame beveik visada, išskyrus jei montuojamas geležies šalinimo filtras, kuris kartu atlieka ir mechaninio filtro funkciją.

Kalkių filtravimas

Vandens minkštinimas

Nauda: kalkių šalinimas, dvivalentės geležies šalinimas

Vandens kietumą (kalkes) rodo kalcio ir magnio kiekis. Dažnai apie vandens kietumą galima spręsti iš nuosėdų kiekio virdulio viduje. Kaitinant kietą vandenį, mineralų dalelės jungiasi į kalkakmenį ir nusėda ant kaitinimo elementų. Vandens minkštintuvas nukalkina vandenį, todėl katilas, skalbimo mašina, indaplovė ir kavos aparatas tarnaus Jums ilgiau. Minkštas vanduo malonesnis odai, plaukams. Reikia mažiau buities chemijos, ilgiau tarnauja buities prietaisai.

Vandens nugeležinimas

Geležies šalinimas

Nauda: geležies junginių filtravimas

Geležies šalinimo filtras aktualus naudojantiems vandenį iš gręžinio. Miesto vanduo nugeležinamas centralizuotai, o dvivalentės geležies likutį nesunkiai įveikia minkštinimo filtrai. Tačiau jei geležies daug, ir iš vandens čiaupo sklinda nemalonus kvapas bei pastebima ruda, rusva ir / arba juosva vandens spalva, tuomet rekomenduojame nugeležinimo filtrus. Nugeležinimo filtrų pasiūla didelė, todėl renkantis būtinas patarimas, pritaikytas konkrečiam atvejui. Svarbu įvertinti atskirų sistemos elementų suderinamumą, filtravimo greičius, pridėtinių sistemos dalių kokybę ir kita.

Multi paskirties filtrai

Daugiafunkciniai filtrai

Nauda: sudėtingo vandens filtravimas vienu filtru

Multi paskirties užpildas idealiai tinka vandens valymui, kurio sudėtyje yra didelė druskų, geležies, mangano, amoniako ir organinių junginių koncentracija. Vietoj tradicinių 3-4 filtrų vandens paruošimui naudojamas vienas filtras. Gaminant užpildą, filtravimo medžiagos kruopščiai sumaišomos pagal receptūroje numatytus kiekius, o eksploatacijos metu (po regeneracijos) jos išsisluoksniuoja pagal frakcijas ir svorį. Susiformavusių sluoksnių seka užtikrina maksimaliai efektyvų geležies priemaišų pašalinimą iš vandens.

Membraniniai Reverse Osmosis filtrai

Nudruskinimo (RO) filtrai

Nauda: ypatingos paskirties vandens ruošimas

Nudruskinimo filtrai yra svarbus etapas ruošiant ypatingos paskirties vandenį jautriai specifinei įrangai. Ateinančio vandens kokybės parametrai nurodomi įrangos techninėse sąlygose. Joms išpildyti dažnai nudruskinimas yra tinkamas sprendimas. Pavyzdžiaui, toks vanduo naudojamas medicinoje – autoklavams, dializei; jautrių prietaisų ir įrengimų gamyboje - lazeriams; specifinių produktų gamyboje - stiklo paketams, farmacijai, maisto produktų gamyboje; garo katilinėms – tiekiamam vandeniui paruošti.

Ultravioletinių spindulių technologija

UV filtrai

Nauda: naikinamos bakterijos, virusai, miroorganizmai

Ultravioletinių spindulių technologija taikoma siekiant sunaikinti vandenyje esančias ir besidauginančias bakterijas, virusus, mikroorganizmus. Priklausomai nuo techninių sąlygų ir filtravimo uždavinio, UV įrenginys gali būti tiek savarankiškas prietaisas, tiek viena iš RO sistemos pakopų.

Alternatyvus minkštinimas (nukalkinimas)

Elektroferezė

Nauda: kalkės nukenksminamos nekeičiant cheminės vandens sudėties

Elektroferezė - tai patentuota impulsų technologija veikia vandens molekulės struktūrą. Naudojami Calmat® ir Vulcan® prietaisai nekeičia vandens sudėties, jie keičia kalkių formą. Kalkės nukenksminamos verčiant jas į tarpusavyje nesijungiančias nuosėdas, kurios išplaunamos vandens srautu ir nesikaupia, nekimba prie paviršių. Tinka kai vanduo vartojamas sezoniškai ir/arba mažai, jei nėra vietos įprasto filtro montažui. Montuojama apsukant esamą vamzdį specialiu laidu, tinka bet koks vamzdynas.

Geriamojo vandens filtrai

Geriamojo vandens ruošimas

Nauda: kokybiškas geriamas vanduo

Didžiulė geriamo vandens filtrų pasiūla atliepia nuomonių apie vandens maistui gausą. Kiekvienas geriamo vandens filtras turi savų pliusų. Pradedant šalinamų teršalų sąrašu, baigiant įrenginio dizainu ir montavimo variantais – ant stalviršio, po plautuve, su atskiru kraneliu, ar tiesioginės tėkmės (be bakelio švariam vandeniui). Galite rinktis kokybišką sistemą su membrana arba be membranos. Pasitarkime, kuris būdas ir kuris filtras tinkamiausias jums.

Vandens šarminimas

Biocera gertuvės ir kasetės

Biocera A.H.A. (Alkaline-Hydrogen-Antioxidant) trumpinys reiškia šarminis, prisotintas vandeniliu, antioksidantinis. Biocera® bio-keramikos filtrai sukurti panaudojant natūralias gamtinių medžiagų savybes. Tai saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Žinome, kad įprotis išgerti reikiamą kiekį vandens – esminis. Vanduo būtinas rūpinantis kasdiene organizmo būkle, ir nepakeičiamas sunegalavus, reguliuojant mitybą bei svorį. Tai turbūt geriausias apibūdinimas geriamajam vandeniui, o Biocera® būtent tokiu ir padaro mūsų vandenį.

Atsiliepimai

Atsiliepimas
Visiškai atsikratėme odos alergijos, oda tapo švelni, dabar nebereikia tepti kuno kremais ir losjonais.
J. Antanavičienė
Minkštinimo filtras EcoWater
2. Visiškai atsikratėme odos alergijos, oda tapo švelni, dabar nebereikia tepti kuno kremais ir losjonais.
2. J. Antanavičienė
2. Minkštinimo filtras EcoWater
3. Visiškai atsikratėme odos alergijos, oda tapo švelni, dabar nebereikia tepti kuno kremais ir losjonais.
3. J. Antanavičienė
3. Minkštinimo filtras EcoWater

Straipsniai

Čia rasite daug naudingo ir įdomaus turinio apie
vandenį ir filtrus.
  • Daugiabučiams ir bendrijoms Nuo 2023m. liepos 1 d. įsigalioja HN 136:2023 „Karšto vandens visuomenės sveikatos saugos reikalavimai“

    Nuo 2023 m. liepos 1 d. į naują higienos normą HN 136:2023 „Karšto vandens visuomenės sveikatos saugos reikalavimai“ perkelti ir papildyti reikalavimai karštam vandeniui, kurie anksčiau buvo įtvirtinti higienos normoje HN 24:2023 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“. Į tiekiamo karšto vandens…

  • sunkusis vanduo Ar vandens filtras gali prisidėti prie geresnės aplinkosaugos?

    Klimato kaitos problema – viena iš opiausių šiuolaikinėje visuomenėje. Norint ją išspręsti, kiekvienam iš mūsų būtina imtis sprendimų kurie darytų mūsų kasdienybę bent kiek labiau draugiškesnę aplinkai. Laimei, dėl vis didesnio žmonių sąmoningumo šiuo klausimu, tie vartojimo įpročiai darosi geresni. Tai ypač atsispindi…

  • kaip prižiūrėti santechniką 4 paprasti patarimai kaip prižiūrėti namuose esančią santechniką

    Namų aplinkoje įprastai naudojame tikrai nemažai santechnikos įtaisų, kartais apie tai net nepagalvodami. Čia įeis ne tik mūsų vandentiekis, tačiau kartu ir vonia, tualetas, vandens maišytuvai ir, žinoma, kokybę buityje užtikrinantys vandens filtrai namams. Tiesa, norint, jog visos šios sistemos, o kartu…

Kodėl Pribus?

Mes praplėtėme minimalių filtro savybių sąrašą. Ir siūlome daugiau pridėtinės vertės.

Miesto vanduo jau turėtų būti centralizuotai nugeležintas, saugus bakteriologiškai. Tačiau jis nėra minkštinamas, todėl šildant vandenį namuose susidaro kalkės. Dėl to dažniausiai PRIMUS siūlo dėti minkštinimo filtrą. Jei vanduo iš gręžinio, viską lemia geležies junginių pobūdis. Pasiseka, jei vienu vandens minkštintuvu galima surinkti ir kalkes, ir nedidelį kiekį dvivalentės geležies. Bet jei geležies junginių kiekis didelis ir ji agresyvios formos - reikalinga atskira nugeležinimo sistema . Šiuo atveju PRIBUS siūlo montuoti ne tik nugeležinimo, bet ir minkšitinimo įrenginius.

Jei nėra vietos, kur montuoti vandens filtrą, tuo lengviau suklysti renkantis tinkamą įrenginį. Rezultatą lemia ne vandens filtro gabaritai, o jo techninės galimybės ir valdiklio savybės. Mažiausias automatinis minkštinimo filtras tilps į virtuvės ar vonios spintelę. Bet jei reikalingas galingesnis minkštintuvas, jis tikrai bus didesnis su atskira druskos talpa, todėl jam reikės daugiau vietos. Nugeležinimo filtrus sudaro kelių atskirų dalių sistemos, todėl jų komplektavimo galimybių labai daug. Minimali erdvė vienos kolonos sistemos montažui – bent 0,3 m2 ploto ir vidutiniškai 1,60 m aukščio. Didesnėms, dviejų ir daugiau kolonų sistemoms, ploto reikia dar daugiau.

Vandens filtrams įrengti bus reikalingas įžemintas elektros lizdas, 220V. Paprastai jie komplektuojami su transformatoriumi, kurį būtina įjungti. Drenavimui reikalingas trapas ir kanalizacijos stovas. Kartais tam tikslui galima naudoti šalia esančią kriauklę ir pan. Svarbu išlaikyti maksimalų atstumą tarp kanalizacijos ir elektros lizdo bei įrenginio.

Sumontuoto vandens filtravimo įrenginio nebegalima judinti, todėl svarbu numatyti patogų priėjimą prie valdymo pulto ir atskirų sistemos dalių, kurias būtina periodiškai prižiūrėti. Įrenginio valdiklio rodmenims stebėti, užtenka vizualiai matyti ekraną. Įrenginio programavimui, ekraną reiktų pasiekti ranka. O kad būtų patogiau pildyti druskos talpą ir atlikti techninį mazgų aptarnavimą, turi būti galimą patogiai prieiti ir pasiekti įrenginį. Įrengus minkštituvą – reikia atkreipti dėmesį į druskos tapos atsidarymo amplitudę ir kryptį bei jos pasiekiamumą.

Vandens filtras nestabdo vandens srauto, tačiau filtruojamo vandens kiekis ir greitis daro įtaką filtravimo kokybei. Tai Vadinasi, pasirinkus mažesnio galingumo filtrą, vanduo bus nepilnai filtruotas, ypač jei jo prireiks visiems vienu metu. Todėl svarbu kuo tiksliau numatyti filtruoto vandens poreikį. Numatyti vandens piko suvartojimą padeda bendras vandens taškų skaičius bei vamzdyno diametras.

Vandens filtro autonominio valymo metu, tam tikras kiekis vandens nuteka į kanalizaciją. Minkštinimo filtrai papildomai išleidžia į kanalizaciją panaudotą sūrų vandenį (NaCl tirpalas). Naudojant vietinę kanalizaciją svarbu bendras drenuojamo vandens kiekis ir dažnis, o minštintuvams – papildomai drenuojamo sūraus vandens kiekis ir dažnis. Kuo vandens valymo įrenginys tiksliau skaičiuoja sąnaudas, tuo jos yra mažesnės, vadinasi mažesnė apkrova valymo įrenginiams, mažesnės taršos išeigai ir jie draugiškesni gamtai. Pasirenkant vandens filtrą savarbu atkreipti dėmesį į įrenginio efektyvumo rodiklius.

Vartotojų skaičius padeda numatyti vandens poreikį, bet tik pradiniame etape. Apytiksliai galime numatyti, kad vieno dviejų asmenų šeima vartos vieną kiekį vandens, o trijų keturių ar penkių šešių – jau visai kitą. Šis rodiklis nėra tikslus, ir tinka tik kaip papildoma informacija.

Vandens filtras paprastai tarnauja du ar tris kartus ilgiau nei bet kuris kitas buities prietaisas, bet taip priklauso nuo vartotojų skaičiaus pokyčio. Kiekvienas filtras turi tam tikrą rezervą, be to, vartotojų skaičiaus kitimą galima kompensuoti programuojant regeneracijos dažnį. Kadangi jos vyks dažniau, vandens filtro tarnavimo trukmė mažės, bet kokybiško vandens tarp regeneracijų šeimai pilnai pakaks. Apibendrinant, kuo didesni vartotojų skaičiaus pokyčiai ir ilgalaikio investavimo planai, tuo svarbesnis yra vandens filtro programavimo modernumas ir lankstumas bei valdiklio galimybės.

Moderni įranga suteikia papildomos vertės: filtruoja patogiau, tiksliau, kokybiškiau. Šiandien filtrai turi daugiakalbį meniu, įskaitant lietuvių, rusų, anglų, lenkų ir kitas kalbas. Wifi ryšys – tai paprastas ir saugus būdas su vandens filtru išmaniau bendrauti telefonu, planšete, kompiuteriu. Gaukite naudingus įspėjimus, pavyzdžiui, "baigiasi druska", "nustatytas gedimas", "neįprastai daug vartojama vandens" ir kitus; koreguokite įrangos nustatymus, siųskite pranešimus mums ir/arba gamintojui. Lygindami skirtingų gamintojų įrenginius, vertinkite įdiegtos programos galimybes.

Ekspertai įrodė, jog Įsigydami vandens filtrą mažiau išleisite buitinei chemijai bei buitinės prietaisų priežiūrai. Mes siūlome patogesnį, malonesnį ir jūsų pomėgius atitinkantį gyvenimo būdą. Nes minkštas, filtruotas vanduo ryte švelniau pažadina ir nuteikia žvaliai visai dienai. Sutaupo jėgų ir laiko namų ruošoje. Ir sutaupo pinigų, kuriuos išleistumėte šveitikliams, valikliams, skalbikliams ir šampūnams. Buities prietaisai tarnauja ilgiau, nereikia jų remontuoti.

Mes tikriname partnerių reputaciją ir gaminių kokybę. Dirbame su pasaulyje pripažintu vandens gerinimo įrangos gamintojais EcoWater, kuris pirmas, net 1925 m. patentavęs pirmąjį buitinį vandens minkštinimo filtrą. Ecowater yra pirmas filtrų gamintojas, gavęs ISO 9001 sertifikatą, ir pirmas, kurio gaminių kokybę įvertino Good Housekeeping žurnalas, kuris nuo 1909 metų rašo vartotojų teisių gynimo temomis ir ženklina pačių patikrintus ir rekomenduojamus gaminius. Mūsų partneriai taip pat turi svarbius ir reikšmingus gamybos bei gaminių sertifikatus, kuriuos pateikiame prie kiekvieno įrenginio: CE, NSF, Public Health and Safety CompanyTM, WQA, TUV, Red Dot.

Analizuojame vandenį ir Jūsų poreikius. Pateikiame aiškias ir argumentuotas rekomendacijas. Pažįstame vandens kokybės geografiją, turime patirties beveik su visų Lietuvos vandenviečių ir vietovių vandeniu. Aiškiai ir suprantamai pateikiame individualų vandens gerinimo sprendimą. Vandens filtrus kiekvieną kartą parenkame individualiai. Atsakingai įvertiname tiekiamo vandens kokybę. Svarbūs yra ir jūsų asmeniniai poreikiai ir lūkesčiai. Aiškinamės kiek ir kokių vandens prietaisų turite, kam bus naudojamas filtruotas vanduo ir kiek filtruoto vandens reikia.

Vandens filtrai namams - švarus ir tyras vanduo visiems namų reikalams
Vandens filtrai verslui - kokybiškas vanduo verslui ir pramonei
?
Gaukite mūsų pasiūlymą su specialia nuolaida
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?