Filtravimo tipas
Eksploatacinės medžiagos
Parinkite tinkamiausią vandens filtro sprendimą pagal jūsų poreikius
Malonus ir sveikas vandens prisilietimas odai, plaukams, kūnui. Minkštesni ir švaresni skalbiniai. Spindinti keramika ir stiklas. Ilgiau tarnaujantys prietaisai. Mažiau buitinės chemijos, daugiau švaros. Tai tik keletas savybių, kuriomis turtingas minkštas vanduo. Kalkių šalinimas vienas iš vandens minkštinimo filtrų minkštinimo privalumų.
Investicija į vandens minkštinimą atsiperka. Minkštas vanduo tausoja namų prietaisus ir taip sumažina kasdienines išlaidas – nekalkėja indaplovė, skalbimo mašina, vamzdynas ir boileris; mažiau dyla tarpinės, sklendės; mažesnė vandentiekio avarijos rizika. Vandens šildymo katilas dirba efektyviau; sunaudojame trečdaliu mažiau šampūno, muilo, skalbiklių, o ekologiškos švaros priemonės pasiteisina. Kaskart, atsukus čiaupą, džiaugiamės kokybišku vandeniu.
Iki šiol populiariausią būdą suminkštinti kietą vandenį 1925m sugalvojo ir patentavo EcoWater kompanija. Procesas grįstas jonų mainais: neigiamos įkrovos katijonų derva veikia kaip magnetas, ji pritraukia ir sulaiko teigiamą įkrovą turinčius kalcį bei magnį.
Per užpildą pratekėjusiame vandenyje kietųjų medžiagų nelieka, vanduo tampa minkštas. Užpildo pajėgumui atstatyti dar kartą naudojami jonų mainai, tik dabar NaCl druskos tirpalas (sūrymas) išlaisvina užpilde sukauptus teršalus, ir jie, kartu su sūrymu, drenuojami į kanalizaciją. Tuomet užpildas dar kartą skalaujamas vandeniu, drenuojami teršalų ir sūrymo likučiai. Vandens minkštinimo procesas organizuojamas katijonito užpildą talpinant įrenginio korpuse, o druskos atsargos laikomos druskos bake, kuris gali būti tiek integruotas į vieną įrenginį (kompaktinis modelis), tiek gali būti kaip atskira talpa (modelis su atskira druskos talpa).
Minkštinimo filtrą valdo automatizuotas valdymo vožtuvas, filtras regeneruoja (atnaujina užpildo gebą minkštinti vandenį) automatiškai.
Renkantis minkštinimo filtrą, vartotojui svarbu atsakyti ir į kitus papildomus klausimus: