Filtrai pramonei

Vandens filtravimo sistemos
Pramoniniais vandens filtrais vadiname įrenginius, kurių vandens debitas yra lygus arba didesnis nei 5m3/h. Šioje Vandens filtrai PRAMONEI dalyje vandens filtrus skirstome pagal filtravimo paskirtį – mechaniniai, geležies šalinimo, minkštinimo, multi paskirties, atbulinės osmozės RO (nudruskinimo) ir kiti filtrai. Jei žinote kokio būtent filtro ieškote – pasirinkite reikiamą žemiau. Taip pat kviečiame peržiūrėti naują skiltį mūsų puslapyje vandens ruošimas pagal rinkos segmentus. Gali būti, kad čia rasite konkrečias rekomendacijas savo verslui.

Konsultacijos
Konsultuojame įmonių specialistus vandens ruošimo klausimais. Padedame identifikuoti vandens kokybės problemas, tikslingiau paskirstyti prioritetus. Kartu su jumis suformuluosime konkrečias užduotis vandens filtravimo sistemai. Padėsime perprasti filtruoto vandens specifiką, filtravimo greičius ir kiekius, slėgio ir srauto pokyčius, aiškinsimės jūsų veiklos technologinius poreikius ir ypatybes.

Modeliavimas
Sumodeliuosime turimus bei numatomus kokybiško vandens vartojimo duomenis. Rekomenduosime įrangą ir paaiškinsime, kokį rezultatą galite pasiekti su mūsų sistema ir kiekviena jos dalimi atskirai. Išsamiai aptarsime eksploatacijos kaštus ir ekonominę sistemos naudą. Todėl mūsų klientai žino KAS, KAIP ir KODĖL.

Vandens filtrai namams >>