Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Verslui ir pramonei

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės

Vandens gerinimo sprendimai

Verslui ir pramonei

Pribus paslaugos

Konsultacija,
montavimas, priežiūra

Konsultuojame įmonių specialistus vandens ruošimo klausimais. Padedame identifikuoti vandens kokybės problemas, tikslingiau paskirstyti prioritetus. Kartu su jumis suformuluosime konkrečias užduotis vandens filtravimo sistemai. Padėsime perprasti filtruoto vandens specifiką, filtravimo greičius ir kiekius, slėgio ir srauto pokyčius, aiškinsimės jūsų veiklos technologinius poreikius ir ypatybes.

Vandens
sistemos renovacija

Sumodeliuosime turimus bei numatomus kokybiško vandens vartojimo duomenis. Rekomenduosime įrangą ir paaiškinsime, kokį rezultatą galite pasiekti su mūsų sistema ir kiekviena jos dalimi atskirai. Išsamiai aptarsime eksploatacijos kaštus ir ekonominę sistemos naudą. Todėl mūsų klientai žino KAS, KAIP ir KODĖL.

Individualus Individualus

Susisiekite su mumis

8 650 809 99

PRIBUS specialistas padės sumodeliuoti visą filtravimo sistemą.
Kiekvienas vandens taškas turi būti aprūpintas atitinkamos kokybės vandeniu.

Susisiekite su mumis

8 650 809 99

Atsiliepimai

AtsiliepimasLietuvoje vanduo gyventojams. Verslui ir pramonei centralizuotai tiekiamas iš vietinių gręžinių. Nors vandens kokybė, palyginant su kitomis Europos šalimis yra pakankamai gera, dažnai Lietuvos gyventojai ir verslo įmonės skundžiasi dėl naudojamo geriamo vandens spalvos, kvapo ir priemaišų. Daugeliu atvejų PRIBUS svarbiausias kokybiško vandens aprūpinimo uždavinys - suvaldyti geležies, mangano bei sulfidų kiekį vandenyje. Geležies junginiai vandenyne yra palanki terpė daugintis organinės kilmės teršalams ir mikrobams. Jie taip pat gadina visą vamzdyną, palaipsniui mažindami vandens slėgį.

?
Gaukite mūsų pasiūlymą su specialia nuolaida
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?