Viešbučiams ir kaimo turizmui

Vandens gerinimo sprendimai

Viešbučiams ir kaimo turizmui

Ekonominis kokybiško vandens efektas milžiniškas. Vos ne kiekviename žingsnyje yra susiduriama su vandeniu. Vandenį kasdien naudoja ne tik jūsų klientai duše, bet ir klientus aptarnaujantis personalas. Maisto ruošimas, indų plovimas, patalinės skalbimas, patalpų šildymas, kambarių ir bendrų erdvių švara, o jei dar teikiate pirties ir SPA paslaugas - kasdien suvartojate tūkstančius litrų vandens. Be to, minkštas vanduo gali viršyti Jūsų klientų lūkesčius ir kviečia sugrįžti. Todėl, kaip traktuojate vandens paruošimo svarbą, iš esmės atspindi jūsų požiūrį į jūsų verslą bei klientą.

Restoranams ir konditerijos įmonėms

Vandens gerinimo sprendimai

Restoranams ir konditerijos įmonėms

Gaminant maistą vanduo naudojamas kaip sudedamoji dalis, ir kaip gamybos proceso dalis. Tyrimais įrodyta, kad vandenscheminės savybės persiduoda ir keičia patiekalo skonį, reguliuoja apdorojimo karštu būdu laiką. Tyras vanduo užverda greičiau, geriau atsiskleidžia prieskoniai. Naudodami kokybišką vandenį ne tik pagerinsite patiekalų kokybę, sumažinsite buitinės chemijos kaštus, bet ir apsaugosite maisto gamybos įrangą nuo kalkių, todėl ji tarnaus žymiai ilgiau. Mūsų patirtis patvirtina – sėkmingi šefai vertina tinkamai paruoštą vandenį.

Sporto klubams, pirtims, baseinams ir SPA

Vandens gerinimo sprendimai

Sporto klubams, pirtims, baseinams ir SPA

Kokybiškas vanduo svarbus tiekiant sporto ir vandens pramogų paslaugas. Sporto klubai, vieši baseinai ir pirtys, grožio paslaugų įmonės jau daugelį metų yra mūsų klientai. Visų pirma, PRIBUS turima patirtis įsigilinti į technologinius naudojamos įrangos niuansus, gali garantuoti pastovią vandens kokybę, o tai itin aktualu dirbant su garu. Kitas dalykas – vieši dušai. Minkštas vanduo čia reikalingas ne tik pamaloninti klientus, bet ir įrangos apsaugai. PRIBUS naudojami vandens filtrai- kokybiški, sertifikuoti ir saugūs, todėl tinkami naudoti visuomeninės paskirties objektuose.

Skalbykloms, valykloms ir siuvykloms

Vandens gerinimo sprendimai

Skalbykloms, valykloms ir siuvykloms

Kokybiškas vanduo - tai kokybiškų paslaugų teikimo sąlyga. Žinoma, jog kalkėtas vanduo keičia drabužių ir patalinės spalvą, taip pat skalbiniai gali paruduoti nuo geležies turinčio vandens. Taip pat kietas vanduo kenkia skalbimo ir valymo įrangai, kas trumpina jų eksploatavimo laiką. PRIBUS specialistai, įsigilindami į vandens tiekimo problematiką, pasiūlys geriausią sprendimą vandens filtravimo ir minkštinimo klausimais, kad vanduo nebeteiktų papildomų rūpesčių teikiant šias paslaugas.

Vandens gerinimo sprendimai

Autoplovykloms

Autoplovyklų technologai jau keletą dešimtmečių žino kad kietas, su dideliu tirpiųjų medžiagų likučiu (TDS) vanduo palieka žymes, braižo automobilio dažus ir stiklą. Kalkės jungiasi su muilo dalelėmis, o tai trukdo muilui greitai ir nedidelėmis sąnaudomis įveikti nuo automobilio plaunamą purvą. Šį faktą patvirtina dažnas profesionalių priemonių auto plovykloms gamintojas bei plovyklų įrangos techninės sąlygos tiekiamo vandens kokybei. Pribus specialistai bendradarbiauja su daugeliu sėkmingų plovyklų. Keipkitės – patarsime ir jums.