Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Vandens filtravimo užpildas Clack
Birm®

Efektyvus ir nebrangus granulių pavidalo užpildas, naudojamas ištirpusios geležies ir/arba mangano šalinimui gravitacinio ar suslėgto slėgio sistemose.

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės

Pagalba renkantis vandens filtrą

Parinkite tinkamiausią vandens filtro sprendimą pagal jūsų poreikius

Paskirtis
Pagrindinės savybės
Papildomos savybės
Prekės ženklas
drumzlės geležis
Filtravimo užpildas
drumzlės geležis
Filtravimo užpildas
drumzlės
Filtravimo užpildas
drumzlės
Filtravimo užpildas

Filtravimo užpildai

Prekiaujame kokybiškais filtravimo užpildais. Padedame pasirinkti tinkamiausią užpildą, tiksliai paskaičiuojame reikiamą kiekį. Konsultuojame sistemų renovacijos klausimu. Kokybiškai atliekame užpildo keitimo paslaugą, turime tam pritaikytą būtiną įrangą ir darbo saugos priemones. Norite pasitarti – skambinkite mums!

Mūsų siūlomi filtravimo užpildai:

Filter-Ag® – silicio, kristalinio kvarco, užpildas, šalinantis vandenyje esančias suspensijas ir kietąsias daleles. Išsiskiria savo forma – nelygūs granulių kraštai ir netaisyklingas paviršius yra ypač imlūs ir nufiltruoja kietąsias daleles iki 20-40 mikronų.

Pyrolox® – granuliuotas filtravimo užpildas, skirtas pašalinti perteklinius geležies, mangano ir vandenilio sulfido kiekius. Tai natūrali rūdos iškasena, naudojama vandens valymo srityje daugiau kaip 75 metus.

Kalcitas – yra natūralios kilmės kalcio karbonato užpildas, naudojamas žemą pH turinčiam vandeniui neutralizuoti. Kalcito privalumas yra save ribojančios savybės, kurios pakeičia pH tik tiek, kad būtų pasiekta nekorozinė pusiausvyra (nekeičia pH lygio esant normalioms sąlygoms).

Birm® – efektyvus ir nebrangus granulių pavidalo užpildas, naudojamas ištirpusios geležies ir/arba mangano šalinimui gravitacinio ar suslėgto slėgio sistemose. Birm® veikia kaip netirpus katalizatorius. Jis gerina vandens deguonies (D.O.) reakciją su geležies junginiais, oksiduoja dvivalentę geležį iki trivalentės.

MTM® – lengvos granulės, padengtos mangano dioksidu. Tai filtravimas per absorbuojantį sluoksnį, kuomet oksidavimo potencialą suteikia pati filtravimo medžiaga. Aktyvi granulių paviršiaus danga oksiduojasi ir pašalina geležį ir manganą.

DOWEX HCR Jonų mainų derva – ypač stipri, gelio struktūros rūgštinė katijonų derva DOWEX HCR pagaminta iš stireno-divinilbenzeno (DVB) kopolimero medžiagos su funkcinėmis sultonato grupės pagrindu. * The Dow Chemical Company firmos ženklas.

Smėlio– žvyro filtro užpildas yra natūralios ledyninės, upinės nuosėdos. Jis pasižymi puikiomis cheminėmis savybėmis: dideliu silicio kiekiu, mažo tirpumo kalcio, magnio ir geležies junginiais. Netirpios priemaišos išvalo vandenį nuo nepageidaujamų mineralų. Atitinka AWWA-B100-96 reikalavimus.

MultiP ECOpure® yra granuliotų gamtinių ir sintetinių jonų mainų ir sorbcijos medžiagų mišinys, pasižymintis santykiniu tankiu ir filtravimo savybėmis. Idealiai tinka vandens valymui, kurio sudėtyje yra didelė kietųjų druskų, geležies, mangano, amoniako ir organinių junginių koncentracija. Didžiausia leistina geležies ir mangano koncentracija įtekančiame vandenyje lyginant su kitomis geležies šalinimo technologijomis.

?
Gaukite mūsų pasiūlymą su specialia nuolaida
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?