Maisto gamybai

Vandens gerinimo sprendimai

Maisto gamybai

Maisto gamybai sunaudojami didžiuliai kiekiai vandens. Skaičiuojama, kad pagaminti vieną kilogramą produkto sunaudojama nuo keleto iki kelto šimtų litrų vandens. Vanduo naudojamas kaip tiesioginė arba antrinė žaliava, kaip technologinė priemonė prižiūrint įrenginius, gaminant, plaunant ir dezinfekuojant pakuotes bei tarą, šildant bei vėdinant patalpas ir pan. Svarbiausi vandens kokybės parametrai maisto gamyboje yra organiniai junginiai, mikrobiologiniai rodikliai, vandens kietumas, geležies kiekis, netirpiosios dalelės. Todėl maisto gamybos verslui siūlome vandenį dezinfekuojančią įrangą, pilnai arba dalinai vandenį minkštinančią įrangą, geležies šalinimo įrenginius.

Gėrimų gamybai

Vandens gerinimo sprendimai

Gėrimų gamybai

Gaminant gaiviuosius ir spiritinius gėrimus vanduo gausiai naudojamas ne tik kaip pagrindinė sudedamoji žaliava ir produkto dalis, bet ir gamybiniuose bei ūkiniuose procesuose. Todėl tikslinga vandens paruošimą skaidyti etapais. Priklausomai nuo gėrimo technologijos ir receptūros, vandens kokybė pakeičia galutinę gėrimo kokybę bei skonio savybes. Svarbiausi vandens kokybės parametrai- mikrobiologinė tarša, šarmingumas, vandens jonų balansas, geležies, mangano, sulfidų junginiai. Reikalavimai vandens kokybei yra griežtai reglamentuojami.

Lengvajai pramonei

Vandens gerinimo sprendimai

Lengvajai pramonei

Lengvajai pramonei aktualūs vandens kokybės rodikliai yra kietųjų mineralų kiekis, geležies kiekis, geležies junginių tipas, tirpiųjų medžiagų liekanos. Taip pat, dėl ribojamo nuotekų kiekio kai kurioms sritims, pavyzdžiui audinių ir verpalų gamintojams, svarbus yra uždaro vandens vartojimo ciklo įdiegimas bei efektyvumas.

Farmacijai, stiklo, chemijos gamybai

Vandens gerinimo sprendimai

Farmacijai, stiklo, chemijos gamybai

Farmacijai, stiklo, chemijos gamybai aktualūs vandens kokybės rodikliai yra kietųjų mineralų kiekis, geležies kiekis, geležies junginių tipas, tirpiųjų medžiagų liekanos, kadangi tiek farmacijoje , tiek chemijos pramonėje sprendžiamos problemos susijusios su žmogaus sveikata. Todėl renkantis vandens filtrus svarbiausi vandens kokybės parametrai turi būti išlaikyti ir PRIBUS specialistų vertinimus turi būti statoma vandenį dezinfekuojanti įrangą, pilnai arba dalinai minkštinanti vandenį įranga bei geležies šalinimo sistemos.

Lazerių gamybai

Vandens gerinimo sprendimai

Lazerių gamybai

Lazerių gamybai reikalingas kokybiškas vanduo, kad būtų galimą sukurti reikiamą lazerių tikslumą. Todėl čia aktualūs vandens kokybės rodikliai yra kietųjų mineralų kiekis, geležies kiekis, geležies junginių tipas, tirpiųjų medžiagų liekanos. Todėl tikslinga rinktis ypač efektyvius vandens filtrus ir konsultuotis su PRIBUS specialistais

Metalo apdirbimui, gamybai

Vandens gerinimo sprendimai

Metalo apdirbimui, gamybai

Metalo apdirbimui, gamybai reikalingas minkštas ir nugeležintas vanduo, kadangi jis reikalingas metalo pjovimo metu ar plovimo metu. Plovimo įrenginys, naudoja vandenį, skirtą universaliam naudojimui gamybos, remonto, dirbtuvių, metalo apdirbimo srityse. Detalių plovimo įrenginiai naudoja vandens pagrindo valymo priemones be jokių tirpiklių, todėl jis turi būti minkštas ir pašalinta geležis.

Perdirbamajai pramonei

Vandens gerinimo sprendimai

Perdirbamajai pramonei

Perdirbamajai pramonei sunaudojami didžiuliai kiekiai vandens. PRIBUS gali rekomenduoti pilnai sukomplektuotą ir techninį sprendimą vandens kokybės rodikliams įvertinti, t.y. yra kietųjų mineralų kiekis, geležies kiekis, geležies junginių tipas, tirpiųjų medžiagų liekanos. Tuo pagrindu statomos vandenį dezinfekuojanti, pilnai arba dalinai minkštinanti vandenį įranga bei geležies šalinimo sistemos.

Katilinėms ir garo ruošimui

Vandens gerinimo sprendimai

Katilinėms ir garo ruošimui

Būtinybė tinkamai paruošti vandenį pramoninei katilinei, šaldymo, šildymo bei garo įrenginiams kyla iš šių įrenginių ypatingų techninių reikalavimų tiekiamam vandeniui. Nuosėdos ir korozija yra dvi kertinės problemos, neigiamai įtakojančios karštą vandenį, garą arba ledą naudojančią įrangą. Jau daugiau nei 15 metų bendradarbiaudami su pasaulyje pripažintais vandens filtrų gamintojais, siūlome tradicines bei alternatyvias technologijas, ekonomiškai ir saugiai ruošiančias vandenį šiai ypač vandens kokybei jautriai sričiai. Galime rekomenduoti pilnai sukomplektuotą ir techninį reglamentą atitinkančią sistemą, pradedant pirminiu vandens apdorojimu, baigiant keleto pakopų sistemomis su cheminių reagentų dozavimu, skirtomis žemo, vidutinio ir aukšto slėgio katilams.