Gyvenvietėms

Vandens gerinimo sprendimai

Gyvenvietėms

Priemiesčiuose, miesteliuose ir kaimo vietovėse vanduo gyventojams ir verslui tiekiamas iš vietinių gręžinių. Vietinės vandens paruošimo stoties pagrindinė užduotis yra garantuoti pastovią tiekiamo vandens kokybę, kuri nepriekaištingai atitiktų visus HN:2003 higienos normoje nustatytus kokybinius bei saugios mikrobiologinės švaros reikalavimus. Daugeliu atvejų svarbiausias uždavinys yra suvaldyti geležies, mangano, sulfidų bei organikos kiekį vandenyje. Geležies junginiai yra palanki terpė daugintis organinės kilmės teršalams ir mikrobams. Jie taip pat gadina visą vamzdyną, palaipsniui mažina vandens slėgį. Gyventojai skundžiasi dėl vandens spalvos, kvapo, priemaišų. Ruduoja santechnikos prietaisai, neišsiskalbia skalbiniai, vanduo neskanus gerti. Filtruotas vanduo tausoja ne tik bendrą vamzdyną, jis taip pat naudingas individualiuose ūkiuose, ir vartotojai tai pastebi. Kita vertus, kuo vanduo prastesnis, tuo gyventojai, kovodami su kalkėto ir geležingo vandens pasekmėmis, sunaudoja daugiau ir agresyvesnės buities chemijos priemonių, kurios patenka į bendrus valymo įrenginius.

Daugiabučiams ir bendrijoms

Vandens gerinimo sprendimai

Daugiabučiams ir bendrijoms

Daugiabučių namų, bendrijų ir komercinių pastatų priežiūros specialistai kasdien stebi bei prižiūri viso ūkio techninių mazgų darbą bei bendro naudojimo zonas. Kietas (kalkėtas) vanduo kainuoja, o Pribus įranga energijos išlaidas gali sumažinti trečdaliu. Ir kartu bus tausojami inžineriniai pastato mazgai - šildymo, vėdinimo, kondicionavimo bei vandentiekio įrenginiai, vamzdynai. Tuo tarpu jūsų klientas – galutinis vandens vartotojas – taip pat patiria kalkėto vandens nepatogumus. Vidutiniškai vienas gyventojas per parą sunaudoja nuo 60 iki 120 litrų vandens. Lygiai taip pat kalkėja jo buitinė technika, genda prietaisai, erzina kalkių nuosėdos. Pasitarkite su Pribus technologu. Įvertinsime jūsų objektui tiekiamo vandens kokybę, padėsime pristatyti vandens gerinimo įrangos privalumus ir naudą gyventojams, atsakysime į kylančius klausimus. Patarsime kaip įrangą prižiūrėti, kad ji ilgiau ir efektyviau tarnautų. Modernūs ir efektyvūs Pribus filtrai užtikrina vandens kokybę, įskaitant ypatingus reikalavimus vandeniui. Mūsų įranga veikia efektyviau, todėl padeda taupyti bendrus išteklius – vandenį, elektros energiją, ir vandenį naudojančią ir vandenį šildančią įrangą.

Sodyboms

Vandens gerinimo sprendimai

Sodyboms

Lietuvoje vanduo gyventojams tiekiamas iš vietinių gręžinių. Jei tai nėra privatus gręžinys, ir jums tiekiamas vandenvietės vanduo, - jis bus jau filtruotas. Vietinės vandens paruošimo stoties pagrindinė užduotis yra garantuoti pastovią tiekiamo vandens kokybę, kuri atitiktų HN:2003 reikalavimus. Taigi, vanduo yra skaidrinamas, nugeležinamas ir pan. Tačiau vandenviečių vanduo nėra centralizuotai minkštinamas. Tokia praktika galioja ne tik Lietuvoje, kalkės visur paliekamos vartotojui. O būtent kalkės ir yra didelė vandens bėda. Kitas dalykas jei naudojamas privatus vandens gręžinys. Tuomet į pirmą planą iškyla geležies junginiai, nemalonaus kvapo, vandens spalvos problemos. Taip pat aktuali mikrobiologinė vandens tarša, organika, nitratai. Pribus specialistai patars kokia vandens gerinimo įranga reikalinga jūsų sodyboje. Kalbėsime apie sezoniškumą, vandens suvartojimą, jūsų lūkesčius vandeniui. Papasakosime kokios naudos turėsite kiekvienu iš pasiūlytų atvejų.

Biurams

Vandens gerinimo sprendimai

Biurams

Biurams aktualus geriamasis vanduo. Dieną, taigi darbo metu, išgeriame didesnę dalį per parą suvartojamo vandens. Todėl užsakomas į biurą geriamasis vanduo tapo gero darbdavio ženklu. Juk vanduo turi daug pridėtinės vertės. Natūralus žvalumas, sveikesnė gyvensena, pakilesnė nuotaika, didesnis darbingumas lydi geriančius pakankamą kiekį tyro vandens. Taigi, vanduo gerti, vanduo gamintis karštus gėrimus, vanduo kavos aparatams ir panašiai. Pribus siūlo geriamą vandenį gaminti vietoje. Taip ne tik išvengsite papildomų vandens pristatymo, pakuotės kaštų, bet ir būsite išties draugiški gamtai. Pagalvokite, kiek po susirinkimo lieka pusiau nugertų vandens buteliukų – kiek turite taros, kiek tiesiog išpilate vandens. Pribus kalbame apie ribotus planetos gėlo vandens išteklius. Ir nors trūkumo nejaučiame tiesiogiai, jaučiame atsakomybę už gamtos taršą ir išteklių tausojimą. Mūsų įranga veikia efektyviau, todėl padeda taupyti bendrus išteklius – vandenį, elektros energiją, ir vandenį naudojančią ir vandenį šildančią įrangą. Modernūs ir efektyvūs PRIBUS vandens filtrai užtikrina vandens kokybę, įskaitant ypatingus reikalavimus geriamajam vandeniui.