Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Geriamasis šarminis vanduo
Biocera® kapsulė

Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui.

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės
Produktas
Produkto skaidrės
Produkto skaidrės
Produkto skaidrės
Geriamasis šarminis vanduo

Biocera® kapsulė

Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui.

Filtras šalina

geležis kalkės organika ph
Kaina

Aprašymas
Privalumai
Privalumai

Unikali kapsulė – trejopas poveikis

Biocera A.H.A. biokeraminių mineralų kapsulės sudėtis subalansuota taip kad iš įprasto vandens pagamintų vandenį, tinkamą maistui ir gėrimui. Biocera A.H.A. gertuvė sumažina vandens ORP (deguonies redukcijos potencialas), prisotina vandenį vandeniliu ir sureguliuoja vandens pH.

 

Naudingesnis ir sveikesnis vanduo

Šarminis vanduo padeda iš organizmo pašalinti sukauptą rūgštinę terpę, padeda organizmui palaikyti palankią pH pusiausvyrą. Papildomas deguonis ir antioksidantiniai vandenilio elektronai šalina aktyvųjį deguonį ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie yra pagrindinė vėžio, odos ligų ir senėjimo priežastis.

 

Mažesnis būtino vandens kiekis

Biocera A.H.A. vandens ląstelė yra suskaidyta į mikro klasterius, geriau prisitaikančius prie sudėtingos organizmo struktūros. Geresnis ir greitesnis pasisavinimas leidžia sumažinti suvartojamo vandens normą, todėl suaugusiam žmogui per parą pakanka išgerti dviejų gertuvių vandenį.

 

Saugi gamyba, draugiškos medžiagos

Biokeraminė gertuvės kapsulė yra NSF sertifikuotas produktas, o pati Biocera A.H.A.  gertuvė yra pagaminta iš kokybiško Eastman TritanTM, kurio sudėtyje nėra bisfenolio A, nėra BPA medžiagų.

 

Patogi ir draugiška gertuvė

Gertuvė kompaktiška ir patogi rankoje. Tvirtas tritano korpusas apsaugotas vertikaliomis juostomis, kurios neleidžia gertuvei išslysti ir apsaugo nukritus. Minkštas ir stabilus pagrindas, todėl gertuvę pastatysite ir pievoje, ir ant stalo. Užsukamas patvarus dangtelis, yra juostelė nešiojimui. Atsukamas dugnas su erdve keičiamai natūralių mineralų kapsulei.  Talpa 500ml, galima pilti tiek šaltą, tiek ir šiltą  vandenį.

Biocera A.H.A vandens gertuvė

Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui. Visi žinome, kad gražūs ir patogūs daiktai gelbsti įtvirtinant naudingus įpročius, o įprotis išgerti reikiamą kiekį vandens – esminis. Vanduo būtinas rūpinantis kasdiene organizmo būkle, ir nepakeičiamas sunegalavus, reguliuojant mitybą bei svorį.
Biocera A.H.A. (Alkaline-Hydrogen-Antioxidant) trumpinys reiškia šarminis, prisotintas vandeniliu, antioksidantinis. Tai turbūt geriausias apibūdinimas geriamajam vandeniui, o Biocera A.H.A. gertuvė būtent tokiu ir padaro joje esantį vandenį. Užtenka keleto minučių kad unikalios sudėties kapsulė, kuri ir yra šios gertuvės šerdis, sureguliuotų vandens pH, ORP bei praturtintų jį sveikatai svarbiais mineralais. Neįtikėtinai paprasta, patogu ir patikima!

Techniniai parametrai
?
Gaukite mūsų pasiūlymą su specialia nuolaida
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?