Vandens tyrimo
užsakymas
Paslaugos užsakymas
Susisiekite su mumis
Tapkite Pribus partneriu
Jūsų užsakymas
Alternatyvus vandens minkštinimas su CWT
Calmat 

Elektroferezės prietaisas, alternatyva tradiciniam minkštimo būdui, be druskų ir be priežiūros

Pagrindinės savybės
Papildomos savybės
Produktas
Produkto skaidrės
Produkto skaidrės
Produkto skaidrės
Produkto skaidrės
Alternatyvus vandens minkštinimas su CWT

Calmat 

Elektroferezės prietaisas, alternatyva tradiciniam minkštimo būdui, be druskų ir be priežiūros

Filtras šalina

kalkės
Kaina

330 €

Aprašymas
Privalumai

lektroferezė yra šiuolaikiška ekologiška alternatyva tradiciniam vandens minkštinimui. Ji pasiteisina ten, kur dėl vandens vartojimo sezoniškumo ir mažų kiekių suabejojama tradicinio minkštiklio ekonomine nauda. Arba tais atvejais, kai įprasto filtro nėra galimybės sumontuoti – jis tiesiog netelpa.

Elektrozerezės prietaisai Calmat® ir Vulcan® nepakeičia vandens kokybės, bet įtakoja kalkių kristalizaciją. Jei minkštinant jonų mainais rezultatą matome lygindami kietųjų mineralų kiekį vandenyje prieš ir po filtro, tai čia tyrimui pasitelksime mikroskopą ir tirsime kalkių kristalų formą. Įrenginys nenaudoja magneto – tai dažnas analoginių sistemų minusas! Prietaisas veikia naudodamas patentuotą impulsų technologiją, kai natūralus elektroforezės procesas pakeičia kalcio ir magnio junginių kristalizacijos pobūdį. Junginiai kristalizuojasi suformuodami nekenksmingas, tarpusavyje nesijungiančias, smulkių miltelių pavidalo nuosėdas,-  monokristalus (kalkių dulkes), kurie išplaunami vandens srautu.

Veikia be druskų ir be cheminių reagentų! Nereikia įpjauti vamzdyno – montuojama apsukant esamą vamzdį specialiu laidu (yra komplekte). Galima montuoti ant bet kokio vamzdyno – tinka metaliniai vamzdžiai (geležis, varis, nerūdijantis plienas), ir sintetiniai/plastikiniai vamzdžiai (PVC, PE, PP, kiti)!

Calmat® yra ekologiškas ir ekonomiškas įrenginys. Impulsų technologija įmontuota į patvarią plastikinę dėžutę. Užima itin mažai vietos, nereikia įpjauti vamzdyno. Minimalios elektros sąnaudos. Pažangi alternatyvi technologija nenaudoja nei druskų, nei kitų reagentų. Taikoma tarptautinė garantija.

Techniniai parametrai

 

calmat
Debitas
Maks. vamzdžio Ø 200 mm
Veikimo būdas elektrozerezė
Korpusas PVC dėžutė, valdiklis su 4 valdymo programomis, 8 kalbos
Išmatavimai ↕↔↗ 150mm x 180mm x 50mm
?
Kas jus domina?
Kokį filtrą pasirinkti?
Kaip tapti Pribus partneriu?
Norite žinoti daugiau?