Vandens tyrimai

Pokalbį apie vandens kokybę pradedame nuo jums tiekiamo vandens tyrimo. Esama vandens kokybė ir jūsų lūkesčiai būsimo vandens atžvilgiu yra viena esminių sąlygų. Puiku, jei jau turite vienokių ar kitokių duomenų. Tai gali būti tiek anksčiau atliktų vandens tyrimų protokolai, tiek jūsų pačių ar artimų kaimynų konkretaus vandens vartojimo patirtis.

Kiekvienu atveju vandens kokybę rekomenduojame patikrinti naujai, ypač jei turimas protokolas atliktas prieš pusmetį ar seniau. Turime kompaktiškas nešiojamas vandens tyrimo laboratorijas, su kuriomis galime atvykti į Jūsų namus ar biurą ir per penkias minutes nustatyti pagrindinius vandens kokybės parametrus. Vandens tyrimui naudojame sertifikuotas ir nekenksmingas medžiagas, leidžiančias nustatyti pagrindinius vandens kokybės parametrus – minkštumą, geležies kiekį bei kai kuriuos kitus rodiklius.

Ypatingais atvejais, jei turime reikalą su sudėtingu vandeniu, rekomenduojame papildomai atlikti nurodomų parametrų tyrimus specializuotose laboratorijose. Tam reikalui galime paimti vandens mėginį į atitinkamu konservantu užpildytą specialų indą, ir jį saugiai bei laiku pristatyti į sertifikuotą laboratoriją.

Vandens  tyrimai nemokamai

* Perkantiems mūsų įrangą, mūsų atlikto vandens tyrimo greitais testais kainą kompensuojame, todėl mūsų klientams PRIBUS atlikti vandens tyrimai nekainuoja.

Nugeležinimo filtrai >>

Vandens filtrai namams >>

Vandens filtrai pramonei >>

vandens tyrimai

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"