Kalbėsime tema, kuria diskutuojama pernelyg retai – minkštintuvo eksploatavimo išlaidos. Rinkdamiesi minkštinimo filtrą, daugelis lygina įrenginius pagal jų kainą. Ir pamiršta pasidomėti ekploatacijos kaštais, nors klientai automatiškai turi lūkesčių idealiam ilgalaikiam ir pigiam tarnavimui. Toks nesidomėjimas – didelė klaida.

Pavyzdžiui, renkatės automobilį. Be estetikos ir prekės ženklo jums tikrai būtų įdomu, kiek automobilis sudegina kuro, ar jo konstrukcija patvari, kas jį tikrins bei prižiūrės, ir taip toliau. Renkantis minkštintuvą reiktų elgtis analogiškai.

Minkštinimo filtro eksploatavimo išlaidos turi 3 dedamąsias: druska, vanduo ir elektros energija kiekvienai regeneracijai.

Vidutinės eVOLUTION eksploatavimo išlaidos METAMS būtų:

• Druska filtro regeneracijai – apie 30 Eur
• Vanduo regeneracijai – apie 15 – 17 Eur
• Elektra – apie 3 Eur

Tai reiškia, kad tinkamai suprogramuotas minkštinimo filtras statistiniam 2+2 namų ūkiui atsieis apie 50,- Eur per metus. Pigesnis minkštintuvas, turintis senesnį programuojamą valdiklį, ne tausoja, o švaisto eksploatacines medžiagas. Todėl tam pačiam namų ūkiui kasmet gali kainuoti net dvigubai daugiau! Be to, minkštintuvas yra prietaisas, kurį galite naudoti iki 30 metų. Dvigubai didesnės metinės eksploatacijos išlaidos, jei įrenginyje yra žemesnės kokybės programinė įranga, reiškia, kad jūs sumokėsite daugiau nei 1450,- Eur per visą eksploatavimo laiką!

Ekonomiškas minkštintuvas yra ekologiškas minkštintuvas

Be neginčijamų finansinių santaupų ekonomiškas minkštinimo filtras daro teigiamą poveikį aplinkai. Mažesnės sąnaudos – ir mažesnė tarša, ir tausojami gamtos ištekliai. Verta pasirinkti minkštintuvą, kuris sunaudotų kuo mažiau vandens. Galite žengti žingsnį dar toliau, ir pasirinkti įrenginį, kuris padeda sekti vandens suvartojimą jūsų namuose, kad jūs ir jūsų šeima sąmoningai įprastų taupyti gamtos resursus ir sumažinti kasdienį vandens švaistymą. Kalbame apie sumaniosios programėlės funkcijas eVOLUTION minkštintuvuose. Ji pateikia dienos, savaitės ar mėnesio vandens suvartojimo grafikus, nurodo ribines vertes, siunčia pranešimus nutekėjimo atveju ir leidžia jums pasitikrinti, kiek vandens iš tikrųjų reikalinga, o kiek iššvaistoma jūsų namuose. Tai yra pirmas žingsnis norint pakeisti savo įpročius ir įprasti taupyti vandenį.