Karšta naujiena! Biocera A.H.A vandens gertuvė – būtina skubant, sportuojant, pramogaujant.

Biocera A.H.A nešiojama gertuvė yra saugus ir patrauklus būdas rūpintis savo sveikata kasdien. Ji padeda nuolat po ranka turėti sveiko ir kokybiško vandens, taip reikalingo mūsų organizmui.

Visi žinome, kad gražūs ir patogūs daiktai gelbsti įtvirtinant naudingus įpročius, o įprotis išgerti reikiamą kiekį vandens – esminis. Vanduo būtinas rūpinantis kasdiene organizmo būkle, ir nepakeičiamas sunegalavus, reguliuojant mitybą bei svorį.

Vandens nugeležinimo filtrus rasite čia →

Biocera A.H.A. (Alkaline-Hydrogen-Antioxidant) trumpinys reiškia šarminis, prisotintas vandeniliu, antioksidantinis. Tai turbūt geriausias apibūdinimas geriamajam vandeniui, o Biocera A.H.A. gertuvė būtent tokiu ir padaro joje esantį vandenį. Užtenka keleto minučių kad unikalios sudėties kapsulė, kuri ir yra šios gertuvės šerdis, sureguliuotų vandens pH, ORP bei praturtintų jį sveikatai svarbiais mineralais. Neįtikėtinai paprasta, patogu ir patikima!

Unikali kapsulė – trejopas poveikis
Biocera A.H.A. biokeraminių mineralų kapsulės sudėtis subalansuota taip kad iš įprasto vandens pagamintų vandenį, tinkamą maistui ir gėrimui. Biocera A.H.A. gertuvė sumažina vandens ORP (deguonies redukcijos potencialas), prisotina vandenį vandeniliu ir sureguliuoja vandens pH.

Naudingesnis ir sveikesnis vanduo
Šarminis vanduo padeda iš organizmo pašalinti sukauptą rūgštinę terpę, padeda organizmui palaikyti palankią pH pusiausvyrą. Papildomas deguonis ir antioksidantiniai vandenilio elektronai šalina aktyvųjį deguonį ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie yra pagrindinė vėžio, odos ligų ir senėjimo priežastis.

Mažesnis būtino vandens kiekis
Biocera A.H.A. vandens ląstelė yra suskaidyta į mikro klasterius, geriau prisitaikančius prie sudėtingos organizmo struktūros. Geresnis ir greitesnis pasisavinimas leidžia sumažinti suvartojamo vandens normą, todėl suaugusiam žmogui per parą pakanka išgerti dviejų gertuvių vandenį.

Saugi gamyba, draugiškos medžiagos
Biokeraminė gertuvės kapsulė yra NSF sertifikuotas produktas, o pati Biocera A.H.A. gertuvė yra pagaminta iš kokybiško Eastman TritanTM, kurio sudėtyje nėra bisfenolio A, nėra BPA medžiagų.

Patogi ir draugiška gertuvė
Gertuvė kompaktiška ir patogi rankoje. Tvirtas tritano korpusas apsaugotas vertikaliomis juostomis, kurios neleidžia gertuvei išslysti ir apsaugo nukritus. Minkštas ir stabilus pagrindas, todėl gertuvę pastatysite ir pievoje, ir ant stalo. Užsukamas patvarus dangtelis, yra juostelė nešiojimui. Atsukamas dugnas su erdve keičiamai natūralių mineralų kapsulei. Talpa 500ml, galima pilti tiek šaltą, tiek ir šiltą vandenį.