Multi filtracija

Moderni Multi filtravimo technologija – tinkamas pasirinkimas filtruoti sudėtingą vandenį, kuriam tradicinės sistemos pasiūlytų net keletą skirtingų filtrų. Šalinamas ypač platus spektras agresyvios geležies junginių, manganas, amonis. Kadangi technologiškai naujos kartos Multi užpildas dažniausiai kombinuojamas kartu su katijonitu, vienas ir tas pats įrenginys, nugeležindamas vandenį kartu filtruoja ir kietuosius mineralus, tai yra minkština vandenį. Tai paaiškina įrenginio reagento pasirinkimą – užpildas regeneruoja vandens minkštinimo druskos pagalba.

Daugiafunkcinis filtras sprendžia net tik problematiškos kokybės vandenį, bet ir taupo montavimui reikalingą erdvę.

15
EcoWater ECOMULTI

eco_water

EcoWater ECOMULTI

Daugiafunkcinis EcoWater Ecomulti filtras šalina geležį, manganą, amonį vandens kietumą ir organines medžiagas. Kadangi filtre integruotas pažangus EcoWater valdiklis, įrenginys pasižymi visomis EcoWater savybėmis ir naudomis. Veikia patikimai ir itin ekonomiškai, o tai svarbu dėl regeneracijai naudojamos druskos kaštų. Yra druskos likučio indikatorius. Lengva programuoti. Atsižvelgiant į teršalų kiekius, galima reguliuoti atskirų ciklų trukmę. Patogus šviečiantis ekranas, apšviečiama druskos talpa. Galima programuoti lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Galima įdiegti WiFi priedą.
nuo 1735 €
Skaityti daugiau
PRmPURE

PRmPURE

Idealiai tinka vandens valymui, kurio sudėtyje yra didelė kietųjų druskų, geležies, mangano, amonio ir organinių junginių koncentracija. Laikantis tinkamų eksploatacijos sąlygų, garantuojamas 100% sistemų veikimo efektyvumas. Didžiausia leistina geležies ir mangano koncentracija įtekančiame vandenyje lyginant su kitomis geležies šalinimo technologijomis. Pats giliausias geležies ir mangano pašalinimas – net iki 99%. Lengvai pritaikoma įvairioms eksploatacijos sąlygoms – darbo efektyvumas nepriklauso nuo pH lygio, organinių medžiagų. Pagaminta ES
nuo 1630 €
Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus susisieksime su Jumis

Įvyko klaida. Nepamirškite pažymėti "Aš ne robotas"