Vandens maišytuvai

Vandens čiaupai – įtaisai kuriuos sutinkame kiekviename vonios ar virtuvės kambaryje. Buityje vandens mes sunaudojame tikrai nemažai, ar tai būtų maisto gamybai, indų plovimui, skalbimui ir kitiems dalykams.

Tiesa, kylančios kainos, daugelį iš mūsų verčia galvoti apie tai kaip galėtume pakeisti jo vartojimo įpročius į naudingesnius. Ne paslaptis, jog žmonės ieško būdų sutaupyti, todėl vis rimčiau yra žiūrima į įvairius įrenginius kurie namų aplinką paverstų ekonomiškesne.

Naujausios gamybos vandens maišytuvai, visai kaip ir vandens filtrai namams gali padėti sutaupyti vandens ir leisti turėti kur kas paprastesnę buitį.

Šiame straipsnyje – apie tai kokie faktoriai yra svarbiausi planuojantiems įsigyti vandens maišytuvą.

Taupančiosios maišytuvo technologijos

Kaip minėjome, vandens taupymas yra vienas iš pagrindinių faktorių dėl ko žmonės renkasi įsigyti naujausių modelių vandens maišytuvus. Gamintojai ties šia tendencija nesnaudžia ir skiria didžiulį dėmesį padaryti šiuos įrenginius kaip įmanoma efektyvesnius.

Skaičiuojama, jog modernūs maišytuvai gali sutaupyti net iki 5 litrų vandens per minutę, t.y. gali būti pasiektas net iki 60 procentų didesnis našumas nei iš senųjų modelių atliekant įprastas buities funkcijas.

Ieškant optimalaus sau varianto, labai svarbu pasidomėti kokios taupymo technologijos yra naudojamos. Net jei taupantis maišytuvas kainuos kiek daugiau nei paprastas, verta įsigyti brangesnį įtaisą, kadangi tai padės ilgainiui sutaupyti nemažą kiekį vandens.

Patogumo naudoti ypatybės

Kitas dalykas į ką svarbu atkreipti dėmesį ieškant naujo vandens maišytuvo savo namams yra įvairūs komforto ypatumai suteikiami gamintojo. Vienas iš jų, kaip pavyzdys, gali būti mygtukinis maišytuvo valdymas.

Įvairios atsukamos ar atlenkiamos svirtelės maišytuvo reguliavimui po truputį tampa atgyvena. Naujausi gamintojų modeliai leidžia vienu paspaudimu keisti vandens tekėjimo rėžimą naudojantis čiaupu virtuvėje, vonios kambaryje ar duše.

Tokiu būdu bus ne tik paprasčiau taupyti naudojamo buityje vandens kiekį, ar reguliuoti skirtingus jo rėžimus, bet ir palaikyti švarą aplinkui maišytuvą esančiose vietose.

Kitas dalykas ko tikrai nereikėtų pamiršti yra maišytuvo aukščio reguliavimo funkcija. Plaunant indus ar valantis dantis, vandens taškymasis yra viena iš nemaloniausių problemų. Jei įtaiso aukštį galite patogiai reguliuoti, naudotis maišytuvu bus kur kas patogiau ir paprasčiau.

Kilmės šalis ir serviso galimybės

Galiausiai ieškant naujo vandens maišytuvo, reikėtų atkreipti dėmesį į jo kilmės šalį. Dažniausiai nuo to kokioje šalyje maišytuvas pagamintas ir surinktas priklauso jo kokybė ir tarnavimo laikotarpis.

Paprastai daugiausiai pagyrų sulaukia Vokiški ir Itališki įrenginiai, kurių produkcija yra žinoma visame pasaulyje,  tuo tarpu ne visuomet aukščiausios kokybės būna vandens maišytuvai iš Kinijos.

Be to kilmės šalis svarbi ir dėl remonto galimybių. Žymiausi gamintojai kartu savo įrenginiams kuria ir atsargines dalis bei turi punktus į kuriuos galima kreiptis jei maišytuvui reikia remonto servise.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme tai kas yra svarbiausia ieškant vandens maišytuvo. Šie įrenginiai mūsų buityje yra itin svarbūs, todėl įsigyti juos turėtume tik gerai apgalvoję savo sprendimą.

Svarbu žinoti, jog naujausių įrenginių dėka mes galime paversti savo buitį kur kas paprastesne ir leisti sau kur kas sumažinti vandens suvartojimo kaštus.